Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závidíte

    všichni,co tady nadáváte na Chinaski,tak jim leda závidíte jejich úspěch.A není pěkný tady psát nějaký nadávky *16* ste pitomý nebo co!!!Děte si nadávat doprdele tohle je pro příznivce Chinasek a ne pro hlupáky.
    • kutaska00

      Re: Závidíte

      Souhlasím s tebou jenom ji zavidíte skvělou muziku
  • Pavel Grohman

    To co se mu stalo je hroznééé!!!!!!!!On si to vůbec nezasloužil a tomu řidiči auta bych dala doživotí jelikož ať mi někdo neříká že tu motorku neviděl a už vůbec že hu neslyšel!!!!!!!Byl nejlepší člen skupiny!!!!!!!A nejlepší bubeník na světě!!!!!!!!!A nejhezčí!!!!Jemu se to prostě nemělo stát jemu ne!!!!!!!!!!Skupina Chinaski už nikdy nebude co dřív!!!!Bez zakládajícího člověka a tak nadaného už to prostě nepůjde!!!!!!!Bude tam moc chybět!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* Celé jeho rodině,známým a jeho kamarádům přeju upřímnou soustrast.......musí to pro ně být strašné.. ale to určitě pro všechny co ho znali........
    • Re: Pavel Grohman

      Naprosto vyčerpávající a souhlasím!
  • Času se nevyhneme..

    Je mi to mocky líto!! jejich pisnicky neposloucham mocky vašnově ale když je možnost tak v radiu nebo na očku si je poslechnu rada a ted ještě radči po tom co se stalo! mocky mě to mrzí pěkně zpívali! a jestli protti nim někdo něco má *5* má dost rozdat si to se mnou!! Ten čas..kdyby mohli se posunout na spět!! *9* *9* *9*
  • otázka

    Co měl vůbec za motorku???
    • Re: otázka

      Jawu 250 ... vole *4*
  • Jeho chyba!

    Pavel si svou smrt zavinil sám! Ono se o bubenících říká, že nemají moc vysokou inteligenci....
    • Re: Jeho chyba!

      Jak neco takovyho tu muzes ze sebe vyblit??? Nejen ze tu zneuctujes Pavlovu pamatku, ale zaroven tu urazis spouty lidi...Evidentne jeden z nas dvou trpi idiociji, ale ja to nejsem...Dojdi si s tim!!!
    • Re: Jeho chyba!

      Celkem nevkusné uctění památky..ale to je holt úděl diskuzí..
      Až kingovy umře někdo blízký, asi nebude říkat že to byla jeho vina..Achjo
    • Re: Jeho chyba!

      Kingu,tys prostě blbej!Měl ženu a dvě děti! R.I.P.,Pavle....
    • jessy37

      Re: Jeho chyba!

      Ach bože...jak tohle někdo může říct...musel to psát prostě idiot *9*
    • Re: Jeho chyba!

      I na Tebe jednou dojde!!!
  • kutaska00

    Pavel grohman

    Je mi hrozně líto co se stalo . Nejhůř z kapely na to bude asi Michal Malátný , protože Pavel byl s Michalem spoluzakladatelem skupiny Chinaski . Bez Pavla to nebude nikdy ono . A upřímnou soustraz celé pavlově rodině a skupině Chinaski . Hlavně Michalu Malátnému .
  • gabinka022

    Upřímnou soustrast

    Je mi to moc líto. Zbytečne zmařený mladý život nadaného hudebníka, manžela a táty od rodiny. Upřímnou soustrast rodině, známým a kapele Chinaski. R.I.P.
  • smysluplné texty

    ..psal hezke texty, smysluplne, proste o zivote..v tomhle smeru urcite nenahraditelny..je mi to lito..odpocivej v pokoji
  • Je to jeho vina

    Pro ty, co, neví, oč šlo:

    Jel po silnici č.11 od Vamberka.
    V osadě Libštejn projel zatáčku a začal zrychlovat.
    Před ním jedoucí auto odbočovalo doleva směrem na obec Peklo nad Zdobnicí.
    Odbočovací manévr musel být dosti pomalý, protože odbočka vlevo je ze směru od Vamberka v ostrém úhlu - zhruba 60°!
    Grohman auto předjížděl z levé strany.
    Naprosto nesprávně tedy reagoval na vozidlo před sebou a svou rychlost nepřizpůsobil situaci.

    Jeho vina na nehodě je jasná.
    Je dobře, že nevzal někoho s sebou...
    • Re: Je to jeho vina

      Nejsem si plně jistý, kdo udělal hlavní chybu, ale protože to tam dobře znám, celá údálost se mohla takto odehrát.
  • drako

    !!!smrt!!!

    může si za to sám ale to není důvod aby umíral kdyby mi nebylo jen 14 tak bych se možná pokusil prosadit návrh na pár minut a třeba i v rozhlase bych pustil jeho nejoblíbenější skladbu no a inak přeji kapele chinaski upřímnou soustrast!!!

    a doufám že už víte jak jezdit na motorce!! to je varování pro všechny!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit