Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Grohman

    Je mi moc líto co se stalo. Já nemám slov prominte. *9*
  • Pája Grohman

    Je to strašné!!! Byl moc fine, měla jsem ho moc ráda, upe mega osobnost, bez něj už to nebudou Chinaski *9* *9* *9* Takový skvělý bubeník, člověk, i když byl nervák, každý je nějaký a právě tohodle nerváka jsme měli rádi a pořád budem! Teda já určitě! Sice jsem ho živě viděla jen jednou na koncíku v Ostravě, ale každopádně mega zážitek! Byl to nezapomenutelný den *14*
  • Tragédie

    Nic už nebude jako dřív, svět dnes přišel o výjimečného člověka. Ale v našich srdcích bude žít dál...
  • PAVEL GROHMAN

    BUDE NÁM MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC CHYBĚT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: -( A CHINASKI UŽ NEBUDOU NIKDY CO BYLI DOTEĎ ON TO VŠECHNO DAL DOHROMADY A BYL NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • bože můj..x(

    Je to naprosto strašný!!Ani né před měsícem se ho viděla a on dnes zemře!..Opravdu strašný přeju opravdovou UPŘÍMNOU SOUSTRAST!!Byl to neobyčejný člověk!!Měla jsem ho moc ráda!!:(
  • BYL TO NEJLEPŠÍ ČLEN KAPELY A ABY TAKY NEBYL KDYŽ HU CELOU ZALOŽIL!!

    BYL TO NEJLEPŠÍ ČLEN KAPELY A ABY TAKY NEBYL KDYŽ JI SÁM ZALOŽIL!BUDE NÁM VŠEM MOC CHYBĚT TOTO SI VŮBEC NEZASLOUŽIL NA VŠEM CO MĚL POŘÁDNĚ MAKAL A TOHLE SE MU NEMĚLAO STÁT!!!!!!!!!!!JEMU NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • co rict

    Je mi to lito..ostatne skoro jako vzdy, kdyz zemre nekdo,kdo jeste "nemel vek".Je to hrozny... mladej chlap, tata od rodiny. Jinak prosim vas, soustrast se "nepřeje!!!", ale "vyjadřuje" ... To je dost paradox psat "preju uprimnou soustrast".. tak to,prosim,berte v potaz, fakt to nevypada dobre.
  • :'(

    Je to hroznýý:( Když si vzpomenu, že sem ho viděla ve Slavkově ještě hrát před měsícem a bylo to úplně suproví a teď už není je to hrůůza:( Byl to suprovej chlaap! *9*
  • kissackaivuska

    :'o(

    *9* *9* *9* mela sme ho nejradsi z celi skupiny *9* *9* *9* *9*
  • Smrt Pavla Grohmana

    I mně je to moc líto.. Nevím kým teď skupina Chinaski nahradí takového skvělého bubeníka. Jeho manželce, rodině, Michalovi Malátnému, ale i dálším členům skupiny Chinaski přeji upřimnou soustrast!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit