Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    *16* hrozně mě dorazila smrt skvělího člena kapely Chinaski Pavla Grohmana který byl výborný bubeník,celá jeho rodina s ezroutila z jeho smrti,byl suprovej normální člověk jako každý jiný,má celou svou rodinu,a tak mladý 38let je to strašný a moc mě to mrzí že i tak skvělý lidi si neváží zdraví *8*
    Chinaski Forever a budou budou budou najdou new brummra *5*
  • :'(

    Je to hroznýý:( Když si vzpomenu, že sem ho viděla ve Slavkově ještě hrát před měsícem a bylo to úplně suproví a teď už není je to hrůůza:( Byl to suprovej chlaap! *9*
  • gabinka022

    Upřímnou soustrast

    Je mi to moc líto. Zbytečne zmařený mladý život nadaného hudebníka, manžela a táty od rodiny. Upřímnou soustrast rodině, známým a kapele Chinaski. R.I.P.
  • kutaska00

    Pavel grohman

    Je mi hrozně líto co se stalo . Nejhůř z kapely na to bude asi Michal Malátný , protože Pavel byl s Michalem spoluzakladatelem skupiny Chinaski . Bez Pavla to nebude nikdy ono . A upřímnou soustraz celé pavlově rodině a skupině Chinaski . Hlavně Michalu Malátnému .
  • otázka

    Co měl vůbec za motorku???
    • Re: otázka

      Jawu 250 ... vole *4*
  • Pavel Grohman

    To co se mu stalo je hroznééé!!!!!!!!On si to vůbec nezasloužil a tomu řidiči auta bych dala doživotí jelikož ať mi někdo neříká že tu motorku neviděl a už vůbec že hu neslyšel!!!!!!!Byl nejlepší člen skupiny!!!!!!!A nejlepší bubeník na světě!!!!!!!!!A nejhezčí!!!!Jemu se to prostě nemělo stát jemu ne!!!!!!!!!!Skupina Chinaski už nikdy nebude co dřív!!!!Bez zakládajícího člověka a tak nadaného už to prostě nepůjde!!!!!!!Bude tam moc chybět!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* Celé jeho rodině,známým a jeho kamarádům přeju upřímnou soustrast.......musí to pro ně být strašné.. ale to určitě pro všechny co ho znali........
    • Re: Pavel Grohman

      Naprosto vyčerpávající a souhlasím!
  • Závidíte

    všichni,co tady nadáváte na Chinaski,tak jim leda závidíte jejich úspěch.A není pěkný tady psát nějaký nadávky *16* ste pitomý nebo co!!!Děte si nadávat doprdele tohle je pro příznivce Chinasek a ne pro hlupáky.
    • kutaska00

      Re: Závidíte

      Souhlasím s tebou jenom ji zavidíte skvělou muziku
  • Nikdo neví jak to bylo....

    Co když to nezavinil on ale to osobní auto?Vůbec nevíte jestli to auto dávalo blinkr,tak vůbec tady nepište takový kraviny že si za to může sám ,když nevíte jak to bylo...Mohlo se to stát úplně jinak!!! *16*
    • Re: Nikdo neví jak to bylo....

      I kdyby to auto nedávalo levý blinkr, případně mu levý zadní blinkr nefungoval, pořád nese vinu předjíždějící - ta odbočka vlevo na Peklo nad Zdobnicí je ostrá, zhruba 60°. Auto tam muselo zpomalit na dost nízkou rychlost a předjíždějícího musí zákonitě napadnout, že asi k tomu zpomalení má důvod (předvídavost, že...)
      • Re: Re: Nikdo neví jak to bylo....

        Si nějakej chytrej ne?Zavidíš celé skupině nebo co?Když jim nefandíš tak vypadni z této diskuse.Tato diskuze je pro PŘÍZNIVCE!!Mě by zajímalo kdyby se to stalo někomu z tvých příbuzných tak jak by ses choval.Určitě úplně jinak! *10*
        • Re: Re: Re: Nikdo neví jak to bylo....

          Pokud je tohle reakce na můj příspěvek z 26.07.2008 22:09, pak jde o ukázku lidské hlouposti...
          ---------------------
          K věci:
          Na nehodě samozřejmě nese vinu motocyklista, podíl viny řidiče automobilu může též existovat.
          Vinu řidiče motocyklu nelze vyloučit již pro samotný manévr předjíždění v křižovatce - hlavně kvůli evidentně nízké rychlosti auta, která jasně musela naznačovat možný úmysl řidiče.
          A ta rychlost nemohla být vyšší než cca 35 - 40 km/h, neboť odbočka na obec Peklo na Zdobnicí zde svírá se silnicí č. 11 ostrý úhel, cca 60°.

          Pokud máš co dodat k věci, rád si přečtu...
          • Re: Re: Re: Re: Nikdo neví jak to bylo....

            nelži. Já jsem vytočil jednou zatáčku rovných 90 stupňů v rychlosti přesahující 140 km/h. Jestli se chci chlubit? Ano, chci.
          • Re: Re: Re: Re: Nikdo neví jak to bylo....

            Já se tady nechci hádat, takže ti už radši nic psát nebudu. Pavle je to hrozně smutný.
        • Re: Re: Re: Nikdo neví jak to bylo....

          Myslim ze by pro vsechny bylo lepsi, kdyby to byla vina Pavla-dokazete si predstavit co by fanousci udelali tomu, kdo ho zabil??? Ja teda ne...A to jsem fanynka Chinasek a Pavla je mi hrozne lito.... *9*
  • OSUD

    LIDI, POKUD TO MĚL JEDNOU DANÝ V OSUDU, ŽE ZEMŘE PŘI NEHODĚ, TAK SE S TÍM STEJNĚ NEDALO NIC DĚLAT A JE ZBYTEČNÉ NADÁVAT NA ŘIDIČE AUTA. SVŮJ ÚKOL TADY NA ZEMI SI SPLNIL A TAM KDE JE TEĎ MU JE ROZHODNĚ LÍP.
    • Re: OSUD

      Fakt tohle myslis vazne???
      V tom pripade mi rekni proc osud chtel aby mel deti a manzelku??? Aby jim mohl ublizit??? Na osud si tady hrat nebudeme...
    • Re: OSUD

      určitě bu mu bylo líp doma ze svoji rodinou a s přateli................. *16* *16*
  • hrůza !!!

    Achjo,proč se tohle děje ???!!!
    Nechápu !!!
    Škoda je ho veliká !!!
    Chudák !!!
    Achjo :-(((((
    P.S.-nevíte někdo,kolik je jeho dětem ???
    Díky moc,Kate
    *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit