Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky...

    Jen my, co na motkách jezdíme, víme, jak je to jednoduché a nemusí to být vždy naše vina...Je mi to moc líto...Psals nádherné texty...
  • Každej svýho štěstí....

    Proč to porádně nevosolit, když se před tebou otevře po projetí pravý zatáčky krásná rovinka.
    Fuk, že se tam někde plácá auto, střihneš ho a letííííš dáááál, héééééém, hééééééééém, práásk...!!!
    ----
    Každej svýho štěstí strůjcem.

    +
  • ????

    kDO TO JE Pavel Grohman?????????
    • Re: ????

      Byl to jeden hustej týpek.
      • Re: Re: ????

        Jo hustej tipek obyc kapelky chinaski která je nic moc..aspon prestanou hrat a bude misto pro lepsi kandidáty *3* *3*
        • Re: Re: Re: ????

          no treba pro tebe co *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: ????

          Myslím, že tahle diskuse je založena pro ty, kteří mají co říct k Hrochovi a né pro ty, kteří chtějí v takovéhle situaci jakkoliv urážet skupinu Chinaski...od toho jsou určitě jiné diskuse!
        • Re: Re: Re: ????

          Nechápu. Nechápu lidi jako jseš ty. Nejsem sice fanoušek kapely Chinaski, ale vadí mi, když je někdo tak lhostejný k smrti jiného člověka. Kdyby to byl člen tvé rodiny tak už bys takhle nepsal, že, hrdino! Doufám, že sis tady alespoň ulevil svýmu už tak dost pošramocenýmu sebevědomí. Pokud tě Chinaski a jejich hudba nezajímá, tak proč sem píšeš? To nemá opravdu logiku.
          • Re: Re: Re: Re: ????

            Ten člověk si svou smrt zavinil sám a ještě při tom ohrozil někoho dalšího.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ????

              Vzdyt ani nevis, jak se ta nehoda stala!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ????

              Tak trapnej může být jenom někdo kdo nemá srdce
        • Re: Re: Re: ????

          Mxyslet si to můžeš, ale já nesouhlasím a věřím, že takových jako jsi ty je naštěstí jenom málo.
  • Smrt Pavla Grohmana

    I mně je to moc líto.. Nevím kým teď skupina Chinaski nahradí takového skvělého bubeníka. Jeho manželce, rodině, Michalovi Malátnému, ale i dálším členům skupiny Chinaski přeji upřimnou soustrast!
  • co rict

    Je mi to lito..ostatne skoro jako vzdy, kdyz zemre nekdo,kdo jeste "nemel vek".Je to hrozny... mladej chlap, tata od rodiny. Jinak prosim vas, soustrast se "nepřeje!!!", ale "vyjadřuje" ... To je dost paradox psat "preju uprimnou soustrast".. tak to,prosim,berte v potaz, fakt to nevypada dobre.
  • BYL TO NEJLEPŠÍ ČLEN KAPELY A ABY TAKY NEBYL KDYŽ HU CELOU ZALOŽIL!!

    BYL TO NEJLEPŠÍ ČLEN KAPELY A ABY TAKY NEBYL KDYŽ JI SÁM ZALOŽIL!BUDE NÁM VŠEM MOC CHYBĚT TOTO SI VŮBEC NEZASLOUŽIL NA VŠEM CO MĚL POŘÁDNĚ MAKAL A TOHLE SE MU NEMĚLAO STÁT!!!!!!!!!!!JEMU NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • bože můj..x(

    Je to naprosto strašný!!Ani né před měsícem se ho viděla a on dnes zemře!..Opravdu strašný přeju opravdovou UPŘÍMNOU SOUSTRAST!!Byl to neobyčejný člověk!!Měla jsem ho moc ráda!!:(
  • PAVEL GROHMAN

    BUDE NÁM MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC CHYBĚT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: -( A CHINASKI UŽ NEBUDOU NIKDY CO BYLI DOTEĎ ON TO VŠECHNO DAL DOHROMADY A BYL NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • Pája Grohman

    Je to strašné!!! Byl moc fine, měla jsem ho moc ráda, upe mega osobnost, bez něj už to nebudou Chinaski *9* *9* *9* Takový skvělý bubeník, člověk, i když byl nervák, každý je nějaký a právě tohodle nerváka jsme měli rádi a pořád budem! Teda já určitě! Sice jsem ho živě viděla jen jednou na koncíku v Ostravě, ale každopádně mega zážitek! Byl to nezapomenutelný den *14*
  • Je to jeho vina

    Pro ty, co, neví, oč šlo:

    Jel po silnici č.11 od Vamberka.
    V osadě Libštejn projel zatáčku a začal zrychlovat.
    Před ním jedoucí auto odbočovalo doleva směrem na obec Peklo nad Zdobnicí.
    Odbočovací manévr musel být dosti pomalý, protože odbočka vlevo je ze směru od Vamberka v ostrém úhlu - zhruba 60°!
    Grohman auto předjížděl z levé strany.
    Naprosto nesprávně tedy reagoval na vozidlo před sebou a svou rychlost nepřizpůsobil situaci.

    Jeho vina na nehodě je jasná.
    Je dobře, že nevzal někoho s sebou...
    • Re: Je to jeho vina

      Nejsem si plně jistý, kdo udělal hlavní chybu, ale protože to tam dobře znám, celá údálost se mohla takto odehrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit