Přejít na výpis diskuzí

Pavel Kohout

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velký skladatel

    Zítra se bude tančit všude-tato píseň navždy zůstane v našich srdcích-Pavle Kohoute-děkujeme! *14* *3*
  • Tereza

    Myslím že Tereza Boučková je velmi dobrou spisovatelkou i bez přičinění svého tzv.biologického otce /časem prohlédnutého komunisty/ Jako obyč. člověk a táta byl dost k ničemu. Nevím co si o něm myslet. *5*
    • Re: Tereza

      Naprosto souhlasím,úplnou náhodou se mi dostala do ruky poslední kniha Terezy Boučkové a tak jsem si sehnala a přečetla tu první - Indiánský běh, útlá malá knížka výborně vyprávěná a mrazilo mě z toho,jak těžké je být dcerou takto veřejně známého, obdivovaného i zatracovaného člověka,který způsobí velké problémy rodině, o kterou se nestará.Terezy Boučkové si vážím jako člověka i jako spisovatelky *4*
  • Přání

    Nenašla jsem jinou možnost jak popřát panu Kohoutovi k jeho narozeninám. Viděla jsem nyní GEN týkající se jeho osoby. Není důležité, že byl staršího data. Pan Kohout má tak neobvyklý, pozitivní a posilující příštup k životu, že jsem jen "valila oči". Navíc jeho malebné slovní formulace čehokoliv, co řekně je úžasné. Miluji český jazyk a jeho možnosti - pan Kohout je velký mistr v použícání tohoto krásného koření. Pane Kohoute, velmi si přeji, aby se moje přání dostalo až k Vám. Ve Vašem případ je co velebit! Krásné narozeniny!!!
    • Také bych panu Kohoutovi popřála k narozeninám i rada napsala e-mail, ale nikde jsem ho nenašla, škoda.
      Obdivuji jeho tvorbu a zároveň stojím v úžasu, co vše musel za svůj život prožít ("To je můj život? Kde je zakopán pes, Z deníku kontrarevolucionáře). To je snad na 100 životů a nevím, kdo by dokázal, to co PAN SPISOVATEL ! Přečetla a mám všechny knihy, které vyšly a některé čtu i několikrát do roka, protože mě fascinuje jeho jazyková skladba a umění přiblížit dobu, kterou jsme my nepoznali, nebo jen z částí.
      V duchu mu tisknu ruku a přeji vše dobré.
  • Pána Kohouta nechajte na pokoji. Na rozdieľ od iných spisovateľov sa dokázal krásne vyrovnať svojim dielom s minulosťou - aj s tými hnusnými päťdesiatymi rokami. Píše mu to nádherne a vďaka jeho KDE JE ZAKOPÁN PES , Z DENÍKU KONTRAREVOLUCIONÁRE a TO BYL MUJ ŹIVOT?? som sa dozvedela o tejto dobe viacej, ako zo všetkých učebníc. Č´ítali ste niečo od neho, vážený pán pohoršený? Priateľský pozdrav z Bratislavy D.W. *3* *3* *3* *15*
  • Pane Kohoute,proboha odložte už konečně pero a na sklonku života se zamyslete nad tím,jak jste v 50.letech zničil celou jednu generaci.Pamatuji si Vás z těch let,zejména,jak jste byl štěstím bez sebe,že jste mohl spát přes ulici od Stalina. Zničil jste také Dismana.Nastačí to ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit