Přejít na výpis diskuzí

Pavel Liška

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ema82

    hodina klairu

    Uzasny vykon. Pavliku jsi genialni.. *14*
  • millagros115

    POtlesk

    POtlesk za film Venkovský učitel. Nic tak úžasného už jsem dlouho neviděla. probrečela jsem pod začátku až do konce.. opravdu klobouk dolů.
    • janicka1023

      Re: POtlesk

      Fuj nejhnusnější bylo jak tam zvracel!! *16* Ale dan hůlka na něj nemá!!!Ani nikdo z dráculy!!Dan na to má *14* *3*
  • chalva7

    Hodina Klavíru

    NENÍ TADY FILM HODINA KLAVÍRU, V KTERÉM HRÁL SPOLU S BOLKEM POLÍVKOU HLAVNÍ ROLI, TEN FILM JE NAPROSTO GENIÁLNÍ A NECHÁPU TO... *9*
  • upa nej herec

    Pavel Liska je upa nejlepssi herec, je nadherny,a ma charisma.Je upa nej.miluju ho.hezciho chlapa jsem nevidela.moc ho kristyne bokove zavidim.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pan herec

    Pavel Liška je můj nejoblíbenější český herec a minulý víkend jsem měla to štěstí ho vidět na živo v brněnském Hadivadle v Komediografu.. naprosto odzbrojující show, při které slzíte smíchy prodloužíte si život o pár let *3* Všichni tam byly super ale Pavel byl jednoznačně nejlepší.. *5* Pavlův Jaroušek Rýdl je k sežrání *1*
  • Adresa

    Ahoj všichni, nevíte náhodou, kde Pavel Liška bydlí?. prosím pokud někdo víte písněte mi adresu na email. Děkuji moc!!
    • Re: Adresa

      eblbni! naco by ti to bolo? *7*
  • hamiltonka

    hej ne

    Lišák je prostě bezkonkurenční, proti němu není obrany,,, je dokonalým komikem, pro mě, skvělým taťkou Šimonovi Samuelovi a manželem Kristýny.. moc jí ho závidím:)
  • GPS

    Vážený pane Liško, jako herce Vás léta obdivuji, ale píšu poděkování za "LIŠÁKA"- tak říkám GPS, kterou jsem dostala. Stal jste se mým společníkem na cestách. Jsem chronický bloudič a nyní mám klid, pohodu a ještě legraci. Děkuji mnohokrát. Jedličková Michaela *3*
  • hehe:D

    Pavel Liška je SUPROVEJ!!! Miluju ho ve filmech aj v reklamách, který namluví... Nedávno jsem zhlédla Návrat idiota- boží prostě:D... nebo v Horem pádem:D!!! Účastníci!!! Zbožňuju ho a jeho žena Kristýna se ale mááá..
  • společné foto

    zdravím všechny,momentálně moje největší přání je se na vlastní oči setkat s Pavlem a udělat společné fotky.Hodně lidí se mě ptají,jestli nejsem jeho příbuzný,poněvadž jsem Pavlovi velice podobny.Byl by to pro mě veliký zážitek.S pozdravem Ondra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit