Přejít na výpis diskuzí

Pavel Liška

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upa nej herec

    Pavel Liska je upa nejlepssi herec, je nadherny,a ma charisma.Je upa nej.miluju ho.hezciho chlapa jsem nevidela.moc ho kristyne bokove zavidim.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pozdrav zo Slovenska

    Ahoj Pavel ! Som 31- ročný učiteľ zemepisu na ZŠ, hrám napr. aj v ochotníckom divadle v Hriňovej Jánošíka, hrám na bicie v skupine Kašupieri, poloprofesionálne fotografujem... /viac na www.zshrinova.edu.sk/učitelia alebo si daj cez google Anton Trebuľa - Kečkár/.......Zaoberám sa aj rodostromom a zistil som, že sme pravdepodobne rodina, bratranci.Tvoja stará mama je zo Slovenska , z Hriňovej.Je sestra môjho starého otca Antona TREBUĽU /1926-1996/.Ak môžeš, potvrď mi to. Úprimne ma to potešilo! Rád by som Ťa pozdravil a vážim si , čo si už dokázal. Keď budeš mať cestu okolo , zastav sa , vždy si vítaný, porozprávame sa ! Spod Poľany, z Hriňovej- Slanca Tóno Trebuľa - Kečkár
  • prostě borec..bez komentáře:)

    jak říkám,pavel liška je nenahraditelná,naprosto charismatická osobnost.do toho chlapa jsem se naprosto zbláznila,prostě mně učaroval...ale vlastně za to můžou částečně i režiséři...prostě pro něj píšou role,které jsou čisté a bez intrik...a i když hraje nějaké ty potrhlé gaunery,je jasné,že to jsou dobráci:)prostě kaňour:))) *1* *14* *5*
  • je to osobnost a nikdo by ho nedokázal nahradit. Je trošku svůj, ale to je jeho image. blbce musí taky někdo hrát a to jsou těžké role. On to hraje super, protože mu to lidi ve filmu věří... *9*
  • Jóóóó

    Pavel Liška...to je prostě velká osobnost s velkým charakterem, ktarý jen tak někdo nemá!!!
    Je úúúplně suprovej. půlku Návrat idiota se m probrečela, protože se mi zdálo líto!!!!
    Jinak super!!!!!! *3* *4*
  • lišáák

    Pavel Liška...to je prostě The best of the best český herec..žádný z českých herců mu nesahá ani po kotníky,výborný bavič i romantik..prostě super,bezkonkurenční chlap..fakt že JO!! *14*
  • společné foto

    zdravím všechny,momentálně moje největší přání je se na vlastní oči setkat s Pavlem a udělat společné fotky.Hodně lidí se mě ptají,jestli nejsem jeho příbuzný,poněvadž jsem Pavlovi velice podobny.Byl by to pro mě veliký zážitek.S pozdravem Ondra.
  • lieblinka

    Liška

    Jednoznačně BOREC k tomu není co dodat. *1* *15*
  • hehe:D

    Pavel Liška je SUPROVEJ!!! Miluju ho ve filmech aj v reklamách, který namluví... Nedávno jsem zhlédla Návrat idiota- boží prostě:D... nebo v Horem pádem:D!!! Účastníci!!! Zbožňuju ho a jeho žena Kristýna se ale mááá..
  • MIROTICE

    AHOJ PAVLE,DOUFAM,ZE SE TI U NAS V MIROTICICH LIBI.TREBA SI SPOLU ZAHRAJEM VE FILMU.papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit