Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novák

OSOBNOST 14.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pitysek
    Pěkně prosím, můžete mi pomoci ve vyřešení této malé, ale zapeklité otázky. Dočetl jsem se, že se souborem tradičního jazzu Dixiland Přerov, nahrál Pavel Novák  již v roce 1962 svoji první rozhlasovou nahrávkuKterá to prosím byla?  Pátrám už delší dobu, ale název skladby (autoři) se nedaří zjistit. Toto uvádí i Wikipedie.

    Ptal jsem se v Ostravském rozhlase a ti tam žádný záznam nemají. 

    Díky za zprávu:  hudba-radost-pohoda@seznam.cz

  • Milý Pavel zanechal si po sebe veľké sklamanie svojim odchodom do spevackeho neba ale nám zostalo veľa spomienok na teba vo tvojich pesničkách ktore sú krásne a ked ich počúvam pripominaju mladosť nás skor narodenych Odpocivaj v pokoji
  • pane Bože,vrať nám Pavla!!! Takový člověk se nenajde jen tak a rychle!! souhlasí tu někdo se mnou?? :((
  • soukic2

    vzpomínka

    dneska bys měl pavlíku pěkný 67 narozeniny a dělal bys pořád lidem radost svým zpěvem.pustím si pár desek a vychutnám si tvůj hlas.
  • Re: Pavel

    Tak toto je pravda.
  • Re: Re: Pavel Novák

    Já si neuvědomila,že je už po smrti. Omlouvám se.
  • Re: Pavel Novák

    Proč už ho pohřbíváte? On tady může být déle než Vy a takové dotazy o pohřbu někoho to je,ale pitomost.Člověče,myslíme hlavou a neděláme z druhého nebožtíka a ani na to nemyslíme. *13*
  • Pavel

    Tak za prvé ,Pavel Novák nebyl povoláním herec,ale učitel a potom zpěvák!! A velmi dobrý zpěvák.
  • P.

    strašně mi chybí
  • Re: ???

    aliceb: ne, s Petrem Novákem v příbuzenském vztahu nebyl.
  • aliceb

    ???

    Měl něco společného s Petrem Novákem, myslím příbuzenský poměr? *7*
  • litost

    mam v srdci litost,koncerty o Vanocich,na plesech,koncerty pro deti,vse je pryc.zustane velika dira,ktera nepujde zacelit.Prerov=Pavel Novak.Mne mrzi,mel jsem smenu,nebyl jsem se rozloucit.Provazel mne celym mym zivotem,znam celou rodinu jeho.Nezil nadarmo,Olinka-zpiva,Pavel-dobrej kamos-hlas ma po nem,Tomas-hudebnik jak Brno.Pavel zil pro deti,sve deti i sve vnoucata.Budem to muset nejak prekonat v tom nasem Prerove a pomohou nam Ty jeho pisnicky.Dik za tech 40 let plnych nadhernych pisni Vlastik Schonweitz *4*
  • Pavel Novák

    Doufám,že na jeho pohřbu se účastní
    i jeho kolegové hudebního byznysu.
    "Vyznání".
    S Bohem PAVLE.
    Nezapomeneme.
  • Pavel Novák

    Je mi to hrozně líto,když jsem
    včera kolem 16.hodiny si vyslechla
    tu smutnou zprávu z rádia Čro.1.
    Radiožurnál,že po velké bitvě
    s takovou zákeřnou chorobou
    zemřel zpěvák Pavel Novák.
    Byl to velký bojovník.
    Klobouk dolů.Čest jeho památce.
    Jeho rodině a přátelům,kolegům.
    Upřímnou soustrast.
    Pavlíku,chybíš nám!
  • Čest velkému bojovníku...

    Jsem velmi ráda,že jsem měla tu čest a poznala osobně Pavla Nováka...Byl,to nejsilnější člověk,co jsem poznala...Dal,mi toho strašně moc....Byl,to bojovník jak se patří...Je,to vzor pro všechny...Nikdy na Tebe nezapomenu a budu,Tě mít ráda,né jen kvůli tvým písním,ale i kvůli tomu jaks bojoval a jak ses pral s nepřízní osudu...Ať je Ti zem lehká.
  • nika1979

    Re: Re: p,n. nika 1979

    ja jsem se jsni setkala vezlině podepsal mi autogram ja mu dala obrazek
    jak zpiva napodium. nadherná lasko postuj
    chvilku dil, řeklmi slečno. natože jame bili naděckem koncerte jeho radči bych šla prodo spěle . protože jemi 29. let tenkrat 26....bohužel jsme šli ze stacionaře.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: p,n. nika 1979

    Ano, jeho písničky byly srozumitelné a pohladily po duši. Věřím, že se budou hrát stále a vzpomínka na tohoto romantického zpěváka a jeho písně
    se nikdy nevytratí. Přeji mu, aby tam někde v nebíčku je stále slyšel znít.
    Jeho fanynka
  • zpěvák

    Takový zpěváci ,jako byli za totality se už nenajdou.....bud mu země lehká *4*
  • Pavel

    Jeho písničky se budou hrát pořád,protože to uměl. *9*
  • hilarynka125

    ..

    umřel býválý majitel mého koně *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit