Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novák

OSOBNOST 14.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pitysek
    Pěkně prosím, můžete mi pomoci ve vyřešení této malé, ale zapeklité otázky. Dočetl jsem se, že se souborem tradičního jazzu Dixiland Přerov, nahrál Pavel Novák  již v roce 1962 svoji první rozhlasovou nahrávkuKterá to prosím byla?  Pátrám už delší dobu, ale název skladby (autoři) se nedaří zjistit. Toto uvádí i Wikipedie.

    Ptal jsem se v Ostravském rozhlase a ti tam žádný záznam nemají. 

    Díky za zprávu:  hudba-radost-pohoda@seznam.cz

  • Milý Pavel zanechal si po sebe veľké sklamanie svojim odchodom do spevackeho neba ale nám zostalo veľa spomienok na teba vo tvojich pesničkách ktore sú krásne a ked ich počúvam pripominaju mladosť nás skor narodenych Odpocivaj v pokoji
  • pane Bože,vrať nám Pavla!!! Takový člověk se nenajde jen tak a rychle!! souhlasí tu někdo se mnou?? :((
  • soukic2

    vzpomínka

    dneska bys měl pavlíku pěkný 67 narozeniny a dělal bys pořád lidem radost svým zpěvem.pustím si pár desek a vychutnám si tvůj hlas.
  • Pavel

    Tak za prvé ,Pavel Novák nebyl povoláním herec,ale učitel a potom zpěvák!! A velmi dobrý zpěvák.
    • Re: Pavel

      Tak toto je pravda.
  • P.

    strašně mi chybí
  • aliceb

    ???

    Měl něco společného s Petrem Novákem, myslím příbuzenský poměr? *7*
    • Re: ???

      aliceb: ne, s Petrem Novákem v příbuzenském vztahu nebyl.
  • litost

    mam v srdci litost,koncerty o Vanocich,na plesech,koncerty pro deti,vse je pryc.zustane velika dira,ktera nepujde zacelit.Prerov=Pavel Novak.Mne mrzi,mel jsem smenu,nebyl jsem se rozloucit.Provazel mne celym mym zivotem,znam celou rodinu jeho.Nezil nadarmo,Olinka-zpiva,Pavel-dobrej kamos-hlas ma po nem,Tomas-hudebnik jak Brno.Pavel zil pro deti,sve deti i sve vnoucata.Budem to muset nejak prekonat v tom nasem Prerove a pomohou nam Ty jeho pisnicky.Dik za tech 40 let plnych nadhernych pisni Vlastik Schonweitz *4*
  • Pavel Novák

    Doufám,že na jeho pohřbu se účastní
    i jeho kolegové hudebního byznysu.
    "Vyznání".
    S Bohem PAVLE.
    Nezapomeneme.
    • Re: Pavel Novák

      Proč už ho pohřbíváte? On tady může být déle než Vy a takové dotazy o pohřbu někoho to je,ale pitomost.Člověče,myslíme hlavou a neděláme z druhého nebožtíka a ani na to nemyslíme. *13*
      • Re: Re: Pavel Novák

        Já si neuvědomila,že je už po smrti. Omlouvám se.
  • Pavel Novák

    Je mi to hrozně líto,když jsem
    včera kolem 16.hodiny si vyslechla
    tu smutnou zprávu z rádia Čro.1.
    Radiožurnál,že po velké bitvě
    s takovou zákeřnou chorobou
    zemřel zpěvák Pavel Novák.
    Byl to velký bojovník.
    Klobouk dolů.Čest jeho památce.
    Jeho rodině a přátelům,kolegům.
    Upřímnou soustrast.
    Pavlíku,chybíš nám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit