Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novák

OSOBNOST 14.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čest velkému bojovníku...

    Jsem velmi ráda,že jsem měla tu čest a poznala osobně Pavla Nováka...Byl,to nejsilnější člověk,co jsem poznala...Dal,mi toho strašně moc....Byl,to bojovník jak se patří...Je,to vzor pro všechny...Nikdy na Tebe nezapomenu a budu,Tě mít ráda,né jen kvůli tvým písním,ale i kvůli tomu jaks bojoval a jak ses pral s nepřízní osudu...Ať je Ti zem lehká.
  • zpěvák

    Takový zpěváci ,jako byli za totality se už nenajdou.....bud mu země lehká *4*
  • Pavel

    Jeho písničky se budou hrát pořád,protože to uměl. *9*
  • hilarynka125

    ..

    umřel býválý majitel mého koně *9*
  • nika1979

    p,n. nika 1979

    pavel novak supr jeho pisně miluju nadherna lasko m. atak dale *14* *3* *9* *9* *5*
    • Re: p,n. nika 1979

      Ano, jeho písničky byly srozumitelné a pohladily po duši. Věřím, že se budou hrát stále a vzpomínka na tohoto romantického zpěváka a jeho písně
      se nikdy nevytratí. Přeji mu, aby tam někde v nebíčku je stále slyšel znít.
      Jeho fanynka
      • nika1979

        Re: Re: p,n. nika 1979

        ja jsem se jsni setkala vezlině podepsal mi autogram ja mu dala obrazek
        jak zpiva napodium. nadherná lasko postuj
        chvilku dil, řeklmi slečno. natože jame bili naděckem koncerte jeho radči bych šla prodo spěle . protože jemi 29. let tenkrat 26....bohužel jsme šli ze stacionaře.... *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: p,n. nika 1979

      Je moc fajn písničky nádherné není co dodat kam se hrabou vašichni je nej nej aspoň u mě...miklikova *5* *3* *1*
      • nika1979

        Re: Re: p,n. nika 1979

        tojo mocccccccccccccc nejjjjjjj fajn všechny zbožnuji ja diki aničko miklikova................faninka sluničko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit