Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli pak tyto stránky čte Pavek Řezníček? nebo je to jen debata o něm , jak je charismatický apod.?
    • Určitě nečte a je to debata o ...
  • Vsecko nej k narozeninam *1* ..mate je, Pavle, tak jako ja :)) *5*
  • Ahoj nevíte někdo jestli Pavel hraje v nějakém divadle?? ráda bych ho viděla na jevišti. :D
  • muž s osobním kouzlem

    dnes jsem ho potkala před FÚ v Brně, zapaloval si cigaretu.......je to okouzlující muž, docela mě mrzí, že jsem se na něj nestačila usmát....
  • Divadlo

    Nevíte náhodou, jestli hraje Pavel Řezníček v nějaké divadlní hře? Ráda bych ho viděla na jevišti.
  • zlatý chlap

    Mala som tú česť spoznať Pavla na jednom projekte na ktorom pracoval nedávno na Slovensku a môžem povedať len toľko , že Pavel je jeden milý a skromný človek. Veľký profesionál aj vo vypätých situáciách. A to že je aj fešäk je bonus.
    • Re: zlatý chlap

      a jaké vypjaté situace nastaly?!
      • No niekedy pri natáčaní,hlavne v exteriéroch v zlom počasía niekedy aj zo zdravotnými ťažkosťami hercov, bývajú aj vypäté situácie.Niekto sa nechá obskakovať a ľutovať ale Pavel zatne zuby a pracuje. A tiež super zvláda nálady svojich kolegov.
  • váhavec

    Tento muž je ohnivý kůň - váha. Takže je to spíše taková jemná duše v drsném těle a i ten svůj umělecký talent se našel. Těžko se svěřuje, nechává si své stesky a bolesti pro sebe a pak se tím trápí. Je hodně uzavřený, vůči svému okolí.
    • Re: váhavec

      A ty jsi jeho psycholožka?
  • ...

    on je gay? to bych do něho teda neřekla, že vždycky hraje takové babaře :-D
  • Fotbalista

    Pavel je skvělej kluk a byl taky vynikající fotbalista. Kdyby nebyl dobrej herec, byl by dobrej fotbalista. *4*
    • Re: Fotbalista

      Jako fotbalista byl výbornej, možná nejlepší na škole, však hrál za Zbrojovku Brno...
  • <3

    Pavel je opravdu sympaťák .. Měla jsem to štěstí že mám od něj podpis, ale bohužel jsem u toho nebyla.. Líbí se mi už od začátku Letiště a vždycky mě chytne amok kdy se na ten podpis pořád koukám a čtu si : Aničce na památku Pavel Řezníček.. Doufám že ho jednou uvídím a vyfotim se s ním a pozdravim ho!! :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit