Přejít na výpis diskuzí

Pavel Trávníček

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádost o rozhovor

    Dobrý den pane Trávníček, jsem redaktorka regionálního Týdeníku Prostějovska a chtěla jsem vás poprosit o rozhovor pro naše čtenáře. Jste významný rodák regionu, takže bychom chtěli trošku přiblížit váš dnešní život a třeba se i ohlédnout za vaším mládím, které jste prožil v Konici. Prosím, ozvěte se mi na uvedený e-mail a dohodneme se na otázkách a následné autorizaci. Mnohokrát děkuji a zdravím. Jarmila Pospíšilová japapv@seznam.cz
  • Čachtická paní

    Pozdravujem vás pán Trávníček dnes som bol na vašej hudobnej komédii Čachtická paní v Námestove na Slovensku.Dobre sme sa pobavili aj s manželkou, boli ste úžasní, hlavne p.Uršula Kluková,Kateřina Kornová a postava Ficka super, ďakujem a prajem veľa úspechov. Pozdravujem všetkých Vás .. Ivan Banás *3*
  • rodák

    Ahoj pavle. zdraví tě rodák co se o tebe staral na festivale na plumlovské přehradě.Jak se ti daří? Jsem rád že jsem tě poznal,jsi moc fajn chlap.Přeji ti ad ti to s přítelkiní moc klape.Těším se až přijedeš na Prostějovsko.Někdy jak budeš mít čas napiš mi na hubený.david@seznam.cz.
  • Čachtická paní

    Tak jsme byli v Brně na kuse Čachtická paní. Po letech jsem odešel - a ne sám - z divadla hned po první polovině. Bylo to strašný..nemá smysl to popisovat,snad se to dá přirovnat k nějaké školní besídce žáků 6. třídy. Vidět to zadarmo na pouti dobrý, za peníze v Divadle Bolka Polívky..to jsem hleděl. Nicméně chceš li kdo vyhodit dvě stovky hurá na to..
  • sklamani z představeni

    byla jsem na jeho predstaveni v Němčicich nad hanou a velice mě to sklamalo Pavel byl dobry ale zbytek hercu,to byla katastrofa měla tam byt Daniela Sinkorova ,Svetlana Nalepkova ale asi se jim do takove diry nechtělo někteři mi znami chtěli vratit vstupne napřed lidi nalakaji a pak nic ale jak řikam Pavel byl skvěly i když už ma roky . přeji mu hodně zdravi a štesti a lepši vyber hercu Brona z moravy *13* *13* *13* *13* *13*
  • ketka

    pavel travnicek je super a ked natacali popelku aj fesak strasne sa mi paci *14*
  • Veterán

    Ahoj Pavel.Ozvi sa aspoň krátko, aby mi konečne doma uverili, že sme spolu bojovali.Aký máš mail?Pošlem ti fotku, skôr si spomenieš.Samoizrejme približne z tej doby, lebo teraz by si ma určite nespoznal.A raz si určite zájdeme k tebe do divadla.Nie je vstupné veľmi drahé?Jozef.
  • Pavel Travnicek

    TAK NA LETOŠNÍ HODY TADY VE VIC.JEN TAK NEZAPOMENEM.BYLO TO FAKT SUPR. *3*
    • Re: Pavel Travnicek

      Pavle,žila tva matka po valce na Sokolovsku?Velice by mě tato doba zajímala.Když ano tak se později představím.Stanislav
  • Preji hodne stesti a zdravi
  • Pozdrav

    Ahoj Pavel,zdravi Ta kamarat z vojenciny. Tvoj for: "Orac orie na voloch. Vtom mu blesk zabije jedneho vola..." Rad na Teba spominam,ozvi sa. Jozef

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit