Přejít na výpis diskuzí

Pavel Vítek

OSOBNOST 8.4.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jte hulvát je to litská bytost z city a litskými potřebami a nádherně zpívá.Je to člověk sluníčko,nadherně se usmívá .A že je gay to je jeho věc a nemá duvot za nic omlouvat.
  • Vážený Pavle a janisi přeji Vám hodně štěstí k 19 výročí uzavření regystrovného partnerství.
    Přeji vám ,aby se Vám splnila všechna Vaše přaní,přeji Vám hodně společnych
    let.
  • *14* *14* *14* jsem strasně moc ráda ,že Pavel z Janisem uvidí a obejnou
    svého adotyvního syna.Přeji jim hodně krásných chvil z jehich adoptivnim
    synem. *14* *14* *14* .Kdyby měli vlastního ,tak by mi to vubec nevadilo
    naopak bych jim to moc prala.Každý má pravo na štěstí bez ohledu na sexuální orijentaci.
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* PAVEL A JANIS MAM JE MOC RADA A MOC JIM VANDIM,JSOU MOC PRIJEMNI HODNE SPOLECNYCH CHVIL *14* *14* *14* *14*
  • *14* pavel má nádherné pisničky *14*
  • v muzikálu Mamma Mia je nejlepší
  • Super písničky poslouchám je pořád do kola takže mi z nich trošku hrabe ale co stejně jsou boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Super písničky poslouchám je pořád do kola *14* *14* *14* *14*
  • Přeji krásný den, pane Pavle, jen jsem Vám chtěla říct že zrajete jako víno, mám Vás velice ráda a moc Vám a Janisovi fandím, jste jak pramen čisté vody z horské bystřiny, navíc velice kultivovaný a velmi příjemný muž. Váš zpěv mi nikdy moc neoslovoval ale Vaše prezentace a kultivovanost mě ohromují neustále...děkuji za to že jste takový jaký jste, pohlaďte za mě Vaše psí miláčky a mějte se s Janisem KRÁSNĚ, nashledanou.
  • všechno nejlepší k narozeninám
  • Pan Vitek pusobi opravdu moc prijemne a mile a ma i takove-ciste-vystupovani.Vyzaruje z nej neco pekneho.Je to clovek slunicko.Mam ho rada a moc mu fandim,v praci i v zivote.
  • pavel je velice prijemny muz cisi zneho krasna energie
  • pane vítku všechno nejlepší k vašim narozeninám hodně štěstí zdraví lásky pracovních i životních uspěchu a at se vám splní všechny vaše sny to vám přeje fanynka zdenka
  • Pavel Vytek- když milenci pláčou....
  • Re: Re: sedmnáct

    buzna zůstane buznou
  • Bella a Sebastián

    Pane Vítku, slyšela jsem nedávno Vámi nazpívanou píseň - nevím přesný název,jen se v ní zpívá: "jednu krásnou zemi znám,slunce tam září...."připoměl jste mmi mé dětstí.Nevím,zda víte,že tato píseň byla průvodní melodií seriálu Bella a Sebastián a já si ji pamatuji,protože jsem ji asi v 10 letech hrála na housle.Dnes je mi 50 ale toto mě opravdu velmi potěšilo.Přeji Vám ještě hodně pěkných písní. Zdenka F.
  • Přání

    Milý pane Pavlíku
    K dnešním narozeninám všechno nejlepší!!!
    *3*
  • Re: Šťastná hvězda vydáno v roce 1995

    zkus vltava.cz
  • Gratulace

    k včerejšímu 4. výročí svatby *14* *14* *14*
  • Pavel Vítek

    Milý pane Pavle
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým dnešním narozeninám.Přeji ti hodně štěstí,zdraví,
    úspěchy jak životní tak i profesionální. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit