Přejít na výpis diskuzí

Pavel Vítek

OSOBNOST 8.4.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sedmnáct

    ahoj nevite nahodou jak se jmenuje nebo kde se da sehnat cd s pisničkou sedmnáct. děkuju
    • Re: sedmnáct

      překvapivé,takový homosexuál a zpívá takovou heterosexuální píseň
      • Re: Re: sedmnáct

        buzna zůstane buznou
        • Jte hulvát je to litská bytost z city a litskými potřebami a nádherně zpívá.Je to člověk sluníčko,nadherně se usmívá .A že je gay to je jeho věc a nemá duvot za nic omlouvat.
  • Pavel Vítek

    Milý pane Pavle
    Příjmi ode mne gratulaci k tvým dnešním narozeninám.Přeji ti hodně štěstí,zdraví,
    úspěchy jak životní tak i profesionální. *4*
  • Pan Vitek pusobi opravdu moc prijemne a mile a ma i takove-ciste-vystupovani.Vyzaruje z nej neco pekneho.Je to clovek slunicko.Mam ho rada a moc mu fandim,v praci i v zivote.
  • Super písničky poslouchám je pořád do kola takže mi z nich trošku hrabe ale co stejně jsou boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • FANWEB

    Ahojky chci Vas upozornit na novy fanweb Pavla Vitka na adrese www.pavelvitek.estranky.cz Tak prijde budeme se tesit!!
    • nika1979

      Re: FANWEB SLUNIČKO

      AHOJKY VĚRO DIK ZA FANWEB)))))))))))))))))))))))) KOUKNU
      WWW.UFON.CZ *14*
  • Bella a Sebastián

    Pane Vítku, slyšela jsem nedávno Vámi nazpívanou píseň - nevím přesný název,jen se v ní zpívá: "jednu krásnou zemi znám,slunce tam září...."připoměl jste mmi mé dětstí.Nevím,zda víte,že tato píseň byla průvodní melodií seriálu Bella a Sebastián a já si ji pamatuji,protože jsem ji asi v 10 letech hrála na housle.Dnes je mi 50 ale toto mě opravdu velmi potěšilo.Přeji Vám ještě hodně pěkných písní. Zdenka F.
  • Pavel Vytek- když milenci pláčou....
  • Gratulace

    k včerejšímu 4. výročí svatby *14* *14* *14*
  • pane vítku všechno nejlepší k vašim narozeninám hodně štěstí zdraví lásky pracovních i životních uspěchu a at se vám splní všechny vaše sny to vám přeje fanynka zdenka
  • všechno nejlepší k narozeninám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit