Přejít na výpis diskuzí

Pavlína Filipovská

OSOBNOST 22.3.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem si přečetla Váš komentář k současné politické situaci, k prezidentu Zemanovi a panu V. Havlovi, též k České televizi. Vy asi žijete na jiné planetě. Démonizace Miloše Zemana a svatá aura pro V. Havla - bláboly člověka, který nevidí nic, než svou lajnu. Zkuste se podívat nezaujatě. Pak nebudete psát bludy typu - M.Zeman mluví se státníky Ruska rusky - on mluví s Rusi rusky, Němci německy, Angličany anglicky. Je zajímavé si vybrat jen to Rusko a plkat. Česká televize - Zeman pozval Putina na hrad. Ano pozval - proč? Protože byl o to požádán zástupci Židovské obce - jedná se o oslavy osvobození konc. tábora v Polsku. Tuto informaci si televize jaksi odpustila a sdělila ji jen tak po nějaké době.Postavte se na zem a přestaňte blbnout milá Pavlínko. Hrajte - to umíte. Politika ve Vašem podání je katastrofa.
  • vy asi pocházite z te pražske kavárny,Vašeho otce jsem měl jako herce rád u vás po tom článku už to řict nemužu.tolik nenávisti bych u Vás nečekal!
  • Milá Pavlíno.
    Obdivuji se vašim politickým názorům.Jako zpěvačka jste toho moc nedokázala,jako herečka také nic moc a tak jste se začala vyjadřovat k politice.Vaše názory jsou názory nezletilého děvčete.Píšete co všechno má Zeman za nemoce,neměla byste se nejprve zajímat o své zdraví?Je vidět,že by vám lépe vyhovoval za prezidenta Schlafenberg a vy byste mohla mluvit německy.Každý by měl dělat to,čemu rozumí,ale vy to máte těžké,protože podle vašich vyjádření nerozumíte ničemu.
    Milá Pavlínko vzpamatujte se a hlavně probuďte.
    Proč jste takhle nenapadala Husáka,když plno nás sedělo v base?
  • Milá a vážená paní Filipovská, přeji Vám klidné a pokojné vánoční svátky. Do nového roku hlavně zdraví, spokojenost a pro nás, Vaše posluchače, hodně pořadů, kde Vás uslyšíme. Moc ráda Vás poslouchám. A ty Vaše písničky, to je prostě nádhera. Držím Vám palce v pracovním i osobním životě. Vaše posluchačka Nataša.
  • Děkuji za pěkné povidaní u nás v Bohumině .ráda Vas posloucham i v nedělním ranu na 2 i si Vás pamatuji s p. Štěpankou iM.Nesvadbou Naschledanou zas v Bohumině
  • alena2

    Vážená paní Filipovská, vždy jste patřila mezi mé oblíbené osobnosti, v poslední době jsem ale na Vás z vážných důvodů dostala vztek, který jsem ventilovala na webových stránkách paní Heleny Vondráčkové, a to velmi něžným způsobem, který jsem považovala za vtipný - přejmenovala jsem Vás na Philiphovskou (podle známé firmy s elektronikou PHILIPS). Moc se mi tím ulevilo, doporučuji, já jsem za svobodna Rambousková, a spolužáci mě běžně oslovovali Bambásek. Tak jestli na mě máte taky vztek, tak mě třeba taky přejmenujte, prožívat naštvanost nesvědčí(nejen v našem pokročilém věku) našemu zdraví, pokud máte jiný způsob, jak se naštvání zbavit, z duše Vám ho přeju. S pozdravem Ing. Alena Štočková (moje fotka je na těchto webových stránkách k dispozici, tak si mě třeba vytiskněte a přimalujte knír, zase jsem za vola, určitě máte mnoho lepších nápadů!)

  • Věcná kritika je třeba, byť ji někdo nerad slyší. Z Hradu se stal lihovar, tak to je, tam se nic dobrého nevymyslí.
  • Vážená a milá paní Pavlíno,

    vše nejlepší k dnešnímu jubileu

    si dovoluje popřát jeden z Vašich ctitelů 

  • Paní Filipovská je moc fajn. Příjemná a elegantní. Přeju jí jen vše dobré!
  • Dobry vecer.Pani Pavlinko jednou jsem slysela jak zpivate kuplet do vsi prijel biograf to vam byla mela ze to jeste zadna holka nikdy nevidela.Moc rada bych tuto pisnicku znala celou. Byla bych vam moc vdecna jestli si nahodou pamatujete slova a jestli by jste mi je nemohla napsat.Moje adresa je kom.vera@seznam.cz moc vas prosim i za vnoucata ktery bych ji chtela naucit.dekuji komarkova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit