Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlovi

    mám ponuku textov ,sú originálne a krásne. ozvi sa mi,čakám.Jane
  • =)

    Ahojíík,zdrawím wšecky fanoušky..a samo že taky Palíka=)brouzdala sem jen tag po netu a zjištění,že nejsem jediná stálá a neohrožená fanynka je potěšující.=)Miluju jeho hudbu a písničky..a to už od svých pěti let,kdy sem dostala tehdy první kazetu...Pali si skwělí chlap,doufám že si budu moct koupit další,jistě fantastické cédéčka..gdyby ste chtěli gdokoliw napsat,tag napište,odepíšu aj gdyž to nebude Pali=) P.S.:v Superstar si byl úžasný..=) tag papáčko..čekám na mailíky Martina
  • ??????

    taky je škoda že zrušil ten koncert, který měl být 21.června v Ostravě. ČUS,ČUS
  • !!!!!!!!!!!!!

    Čaute lidi!!! taky tak máte rádi Pavola Haberu??? já teda jo. tak ať nás je čím dál víc a ať je ho ještě více slyšet. mějte se. zdravím...
  • pomoc

    Poslouchám tvé písně jsou super, ale potřeboval bych poradit. sháním tvoji písničku co začína slovy: "Z ust do ust píše láska list". A le nevim jaký je její název a na kterém albu je. Diky moc.
  • optání

    Odepíšeš Moc tě mám rada a poslocham tě tři mušketyři jsou skvelí hlavně ty
  • dopis

    Palo Pujdu na tvoje vystoupení
  • tři mušketýři

    Nevíte prosím vás někdo jestli se dá někde zjistit program P.Habery?jestli bude 25.5 v muzikálu 3M?
  • Pavol je moje vsechno

    Pavla zboznuju yz 10let a mam pocit ze me jen tak nepusti.Proto prosim vsechny?kdo ma neco o nem at mi brzy pisne na tel:736 640 185!Vsem predem moc dekuju
  • ahojky viděli jsme pavola v muzikálu TŘI MUŠKETÝŘI. Bylo to skvělé. chtěli jsme podpisy ale nevyšlo to. víme že má hodně fanynek. I my patříme od 29.4. do jeho fanklubu. jestli by se našla nějaká hodná dušička a poslala nám plakáty tak napište na 721048458 a 732614400. moc děkujem a Pavol je náš D´ARTAGNAN mušketýr. pa pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit