Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Moc ho nemusím Haberu a ani ako človeka 

  • Luky1987

    Pesničky má dobré Habera 

  • Ale musím uznat že jeho písničky jsou pravdivé.

  • Luky1987

    Všetky naše súčasné celebrity mám inak totálne na háku. Haberu inak nepočúvam 

  • Luky1987

    Habera je najlepší slovenský spevák 

  • Luky1987

    Všetky naše súčasné selebrity SK aj CZ mám totálne na háku! 

  • Luky1987

    Všetko najlepšie k narodeninám prajem Haberovi. Je to v pohode slovenský spevák 

  • Luky1987

    Inak všetky naše súčasné celebrity mám na háku a to totálne. TV ani vôbec nezapínam 

  • Luky1987

    Habera bol za mlada dobrý a najlepší slovenský spevák. Len to Superstar ja nemám rád, speváci absolútne bez talentu všetci 

  • Luky1987

    Habera bol dobrý za mlada aj v skupine Team keď spieval 

  • Luky1987

    Habera bol dobrý za mlada aj v skupine Team. Aj vo filme Fontána pre Zuzanu 2. Teraz už je nič moc 

  • MartinDyntar

    Přesně tak Luky1987 souhlasím s tebou a přeji ti za sebe vše nejlepší v novém roce, at se ti a Vašemu Ondreji Ďuricovi u vás na Slovensku jen daří Luky1987, protože Ondrej Ďurica je snad dnes jedinou tou skutečnou národní Vaší hudební hvězdou, která nechce být už sama u posluchaču už nikdy žádná rádoby popová celebrita. Je pro mě dnes Váš zpěvák a textař Ondrej Ďurica, který si tolik právem zaslouží u vás i u nás mnohem více už tu tolik širší mediální pozornost, které se mu bohužel ne vždy dostává a zaslouží si zájem právě mladších hudebních posluchaču jak u nás tak i u vás na Slovensku, snad protože Ondrej Ďurica je už velice dobrý a velice nadaný textař, není to prostě už o žádné čistě zábavné komerci v jeho hudbě, není to už žádný komerční zábavný popoví mainstream, protože Ondreji Ďuricovi záleží tolik na druhých lidech. Ondrej Ďurica ví vlastenecky nejlíp o čem píše své texty písní a ví nejlíp také o čem už zpívá. Věří tomu, je tomu plně oddaný a je věrný svým vlasteneckým ideálum jako už nikdo jiný, jako právě nikdo z nás..

  • MartinDyntar

    Přesně tak Luky1987, ale nezapomínej že sám Váš znamenitý textař a zpěvák Ondrej Ďurica je jinak výjimkou hodné pozornosti! Já miluji jeho písně, ale o tom jsem už hodně psal k Tomášu Ortelovi co si o nich vlastně upřímně myslím..

  • Luky1987

    Inak tieto naše súčasné slovenské celebrity neuznávam vôbec 

  • Luky1987

    Habera má niektoré pesničky dobré

  • Luky1987

    Habera inak čo sa týka spevu naživo tak hruza a katastrofa 

  • Luky1987

    Habera bol dobrý spevák kedysi keď spieval so skupinou Team

  • Luky1987

    Habera nič moc nemám ho rád a to Superstar🤮

  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit