Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Haberu tiež nemusím
  • pala nemam rada ako chlapa a celebritu ale ako normalneho cloveka je tak trochu..............
  • *16* *16* *16* *16*
  • palo si este o nicom aôe to co som ti napisala tak to je trochu pravda ale moc jakoze nie
  • palo je uzas ale aj pekny *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Haberu nemám rád ako celebritu
  • Luky1987
    Habera je spevák o ničom, ja ho nepočúvam a radši už fakt božský Kája
  • Luky1987
    Všetky naše súčasné celebrity sú o ničom a mám ich na háku aj Haberu *11* *11* *11* *11*
  • Luky1987
    Habera má niektoré pesničky dobré
  • Luky1987
    Proti Haberovi inak nič nemám
  • Ahoj palo.zlaskov ta rAda pozdravujem.Ako ako sa mas,ja sa mam dobre.co mas noveho,inak ti prajem pekne prezitne sviatky.toti praje monika
  • Luky1987
    Tieto naše súčasné celebrity o ničom typu Habera mám na háku
  • Luky1987
    Nechápem, ako môže niekto počúvať Haberu, Rytmusa, Daru Rolins, Majka Spirita, Joža Ráža alebo Helenu Vondráčkovou *11* *11* *11*
  • Luky1987
    Skutečne celebrity jsou mŕtve z našich končin Dežo Ursiny atď. Habera je akorát tak celý proste o ničom *16* *16* *16*
  • Luky1987
    Habera je dalšia naša súčasná celebrita, ktorá stojí za houby *11*
  • Luky1987
    Haberu nemám rád, príde mi aj taký dosť namyslený a Superstar je totálne o ničom ja také blbosti nepozerám
  • Luky1987
    Presne anonym máš pravdu a Habera je spevák sám o ničom a žiadna celebrita
  • Vzpomínáte si na ty jeho pokusy dělat ze sebe frajera v soutěži Talentmania? Patrícia Janečková 1. kolem soutěže dostala 3x ano a 3x od 3 porotců ze 4 standing ovation a "kupodivu" se nepostavil Habera. To samé bylo i v semifinále, kde vůbec prokázal, že to není žádná celebrita a amatérský porotce. Kdyby v Talentmanii byl porotcem Simon Cowell, po vystoupení Patrície by se určitě postavil pokaždé jejím vystoupení, tudíž by zesměšnil Haberu a prokázal, že Habera není profesionální ve svém oboru hudby. *16*
  • Luky1987
    Habera je nič moc spevák, ja ho nepočúvam
  • Luky1987
    Od Haberu se mi líbí jedine písnička Kým ťa mám jinak ho nemusím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit