Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomoc

    Poslouchám tvé písně jsou super, ale potřeboval bych poradit. sháním tvoji písničku co začína slovy: "Z ust do ust píše láska list". A le nevim jaký je její název a na kterém albu je. Diky moc.
  • optání

    Odepíšeš Moc tě mám rada a poslocham tě tři mušketyři jsou skvelí hlavně ty
  • dopis

    Palo Pujdu na tvoje vystoupení
  • tři mušketýři

    Nevíte prosím vás někdo jestli se dá někde zjistit program P.Habery?jestli bude 25.5 v muzikálu 3M?
  • Pavol je moje vsechno

    Pavla zboznuju yz 10let a mam pocit ze me jen tak nepusti.Proto prosim vsechny?kdo ma neco o nem at mi brzy pisne na tel:736 640 185!Vsem predem moc dekuju
  • ahojky viděli jsme pavola v muzikálu TŘI MUŠKETÝŘI. Bylo to skvělé. chtěli jsme podpisy ale nevyšlo to. víme že má hodně fanynek. I my patříme od 29.4. do jeho fanklubu. jestli by se našla nějaká hodná dušička a poslala nám plakáty tak napište na 721048458 a 732614400. moc děkujem a Pavol je náš D´ARTAGNAN mušketýr. pa pa
  • habera je milacek

    Pavol Habera je můj muzikantský vzor. Jeho hudba je pro lidi srozumitelná, umí to pořádně rozbalit, ale také pohladí každou romantickou dušičku. Navíc je to ohromný fešák. Díky němu letí Team i v Čechách. Vydrž, Pavol, vydrž.
  • pozdě,ale přece

    Vše nejlepčí k narozkám,jsi o 2 dny mladší než já
  • Ahoj

    Ahoj budeš mít taky někdy v Polný koncert??? Zatím Ahoj
  • Palo

    Palo jsi super *4* *14* *14* *3* *4*
  • pali

    cau Pali. ak toto citas, daj mi vedet. katka *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit