Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby ste na mna nenadávali niektoré pesnicky má Habera dobré
  • Lukas pinter je chori clovek .ten bude kritizovat Pala skoro kazdy den ako keby lukas bol naj clovek na celej planety.
    • Kdyz se ti písnicky od Haberu líbí,tak si ho poslouchej mne je to jedno a nemám nic proti tomu.Ale mne sa jeho pesnicky moc nepácia,kazdý ma iný vkus.Nemusís mi preto nadávat,ze som chorý clovek
  • Katastrofálny zpevák je Habera,hruza
  • Tuhle hruzu jako je Habera rozhodne ja za speváka nepovažuju ani omylem.Skutečná celebrita a nejlepší zpevák je Kája Gott,tak se lidi prosím vás UVEDOMTE!!!!
  • Jedine dve pesničky má Habera dobré Když muž se ženou snídá,kterou složil pro Káju Gotta a Svet Lásku Má,to jedine skvele zaspíval
  • Habera nech si sedí v Superstar a hodnotí ty hruzy,tam mu to pasuje jedine *1* *1* *1*
  • Je to k*kot obyčajný Habera,tak ako aj Rytmus,Dara Rolins a Jožo Ráž
  • Radeji fakt Božský Kája než tuhle hruzu a yelito počúvat ako je Habera
  • Je to pablb.Karel Gott to je pan zpevák,Haberovi bych fakt nejradši strčil hajzlovou kefu do papule *1* *1* *1*
  • Prosím vás fakt si uvedomte,ze skutecné celebrity jsou bud mrtvé Dezo Ursiny,ze zijících Karel Gott.Habera,to není zpevák,ale hruza a katastrofa ja uznávam iba kvalitní lidi
    • Dobře je to tvůj názor,beru to.ale nechápu,vysvětli mi tvé komentáře z 5.6.2013.Píšeš vždy jinak a to je dost divný,myslím si, že rozhodně víc než Habera! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit