Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedine jako porotce v Superstar je Habera dobrej,ale zpevák o nicem,ty jeho písnicky se mi vubec nelíbí
  • Habera je dobrej,nic proti nemu nemám
  • Habera je jako porotce v Superstar čím dál tím vulgárnější.
  • Habera není špatný zpěvák,zamlada válcoval hitparády a na koncertech má vždy plno.Každému se líbí prostě něco jiného.A i Dara a Rytmus jak píšete nejsou jistě špatný lidi,jen dělají hudbu což ani já nemusím teda,nic mi to neříká.Ale někomu asi jo.U mě vede slovenská Tublatanka a z našich miluju Tri sestry-Fanánek,to je borec!Každý máme jiný vkus a tak ani Haberu nezatracujte,je fajn!
  • Habera není dobrej zpevák Michal David je lepsí nez on na neho nemá
  • Habera je urcite lepsí zpevák nez Rytmus,Dara Rolins,Dj David Guetta,Jozo Ráz a Britney Spears to bez debaty.
  • Nejhorsí zpeváci a kreatúry jsou:Rytmus,Dara Rolins,Habera,Dj David Guetta a Britney Spears tyhle hudební osobnosti nenávidím a chci aby to vsichni vedeli.
    • Nechápu jak můžeš srovnávat lidi jako je Rytmus a Haberou . On narozdíl od Rytmuse umí zpívat a jeho texty jsou o něčem normálním ne o Zlatokopkách ... Je věc tvého názoru kdo se ti líbí ,ale jestli srovnáváš Haberu s Rytmusem tak to říká hodně o tom jak rozumíš muzice
      • No tak to je jasné,ze Rytmus je horsí nez Habera to není o cem mluvit.Rytmuse nenávidím i Daru Rolins.
  • Pavol Habera je individuum,kreatúra a ne zpevák spolu s Rytmusem a Darou Rolins.Radsi fakt bozský Kája nez tohle yelito.
  • Jo. A o Dezovi Ursinym jsi slysel? Asi ne, kdyz tuhle hruzu povazujes za zpevaka. Ursiny - to byl Pan zpevak!
  • Celebritou je Kaja Gott, ne tenhle "zpevak"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit