Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* KOLUMBUS
  • Čau! Lidičky, nedávno sem se hádala s mou tetou, jestli ta ženská, co hraje v seriálu: ,,To je vražda napsala" je jeho sestra? Já tvrdím, že nejsou v jakýmkoliv příbuzenským vztahu...může mi to někdo prosím potvrdit? Pište prosím na mail...dík moc!!! Prosím odepište! vsadila sem se o prachy!!! *9*
  • vynikající

    Nejlepší detektivní seriál všech dob!
  • Culombo

    Jeto skvelej serial a Peter Falk je vybornej herec kdyby odešel ze serialu columbo nedival bych se na ten serial
  • A jednou ho nějakej kolega - policajt i oslovil Franku... A jinak s váma souhlasim, je to fakt skvělej herec a v roli Colomba je prostě neodolatelnej.
  • K tomu jménu,na německých stránkách je zvětšená fotka jeho průkazu a na ní Lt. Frank Columbo
  • 2miris

    jedním slovem SYMPA´TÁK!!! v po-pa od 9.10hod. dávají na slov.tel. 1 colombo
  • Manželka

    Lidi víte vy vůbec někdo jak se jmenuje Colombo jménem? A jiste nevite ani jak se jmenuje jeho žena?me by to tak trochu zajimalo!Mam colomba zkouknuteho, ale na tohle jsem nikdy neprisla!Ujelo mi to snad?Jinak je to fajn serial, jeho postava je lehce komicka a velice genialni!Jako byl tehda a je Svejk!Lucie
    • Re: Manželka

      Jeho křestní jméno není známo a jak se jmenuje jeho žena,to nevím.Asi je to těžké zjistit.
      • columbo

        jsem jarmila obidova je mi 32 let zjistila jsem ze columbo ma vazne dobre filmy. emailujte mi hned diky.
  • Peter

    Je nejlepší. Hlavně super v roli poručíka Colomba. Každý film jsem viděla moc..............krát a pokaždé se skvěle pobavím. Je prostě jednoduchý až je geniální. I když mu jeho "neviditelná" manželka obarví košile na modro, je na ní stále vlídný a evidentně ji miluje.
  • Je to fakt SKVĚLEJ herec!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit