Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Aplás

    Neříkají ti náhodou alfabeta? (Nebo analfabet?)
  • Aplás

    "Odešelste nečekaně a svámi a velká část historie amerického Haliwoodu.Přeji vám klidný odpočinek.Nechť je Vám Vaše smrt milosrdenstvím pro Vás."
  • Falk

    Peter Falk mel zidovske rodice, z "východu", proto nemohl pracovat pro CIA, jak si puvodne pral
  • evelina

    klid v nebíčku

    Dnes jsem se těšila na opakování dašího příběhu Colomba na Primě. Teď ho budu sledovat s vědomím, že náš obdivuhodný Peter na nás shlíží již z nebíčka. Přeji jeho duši klid. Ke konci života si ho příliš neužil.
  • dan4815

    jo, promiňte ještě jsem si vzpomněl....

    Ta lepší generace pomalu odchází. Kdybych byl věřící, řekl bych: ''Snad se v hereckém nebi zase budete mít dobře!'' Poslední roky to měl těžké. Nenahraditelná legenda, a jeho skvělý výraz ve tváři, bude oslňovat lidi ještě hodně dlouho. Škoda, že neuslyšíme slavnou větu: Jo, a ještě jsem si vzpomněl...
  • Re: Re: smrt

    Peter zemřel dnes .....
  • Odpočívej v pokoji...

    Odpočívejte v pokoji a ať je vám zem lehká inspektore. Sbohem.
    A ještě jednu věc: Budete tady chybět...
  • Re: Email na Falka

    To ses tak naivní idiot, ze si myslis, ze si dopisujes s Peterem Falkem? To te teda lituju...
  • Re: Columbo

    No to je trošku moc né? *1* tak Petra pozdravuj. *1* *1*
  • matthew.k

    Re: Re: Columbo je genius!!

    ahoj jinak naopak nevadí mi že znám vraha colombo je výjmčný tím jak na všechny ty případy příde jakým stylem to jsou úplné prkotiny jenže když to naně vysype tak to ten vrah většinou nevrdrži a přizná se pamatuji si že jednou na něco přišel pomocí cukru *3*
  • Re: smrt

    Tohle kdyby se Petr dozvěděl co tady o něm píšete tak myslím, že by z toho dostal infarkt... Peter Falk žije, á má 82 let. Ještě neumřel ;-) *5*
  • smrt

    Osobnosti.cz málo kdy ukazují data umrtí a narození správně. Peter falk zemřel v roce 2008 na plícní embolii. *9* *9*
  • Re: Re: Peter

    To, co tady píšete není pravda a musím to vyvrátit. Peter Falk nemá Alzaimerovu chorobu, mám to potvrzené.
    Bulvár je prostě bulvár...
  • Email na Falka

    Můžu poskytnout e-mail na Petera Falka: pfalk.cnn@gmail.com
  • brad-pitt

    brad pitt

    no colombo je vybornej clovek a jeho serial je nejlepsi na svete porad nato koukam

    hele neni tu nekdo kdo ma kontakty i na jine lidi jako je treba aniston a jiny ?

    budu rad kdyz mi do vzkazu nekdo napise real kontakty
  • Columbo

    Já Petera Falka znám osobně, protože si s ním píšu přes e-mail, a ty bláboly co psal bulvár že má Alzhaimera atd nejsou vůbec pravda, nevím, kde k tomu došly. To je tak se vším. Je pravda že mněl na konci roku 2009 automobilovou nehodu, kterou ovšem nezavinil on a že si lehce poranil hlavu, kterou mu ošetřily v nemocnici... Nic víc se ovšem nestalo, kromě toho, že ho bulvár pronásledoval na ulici a fotil, a on jim utíkal.
    Holt bulvár umí zneužít kde co... *3*
  • Štramplík

    seriál Colombo přímo zbožňuji,sleduji všechny jeho příběhy,Peter Falk mi připadá velmi milý člověk,který má srdce na dlani a velký sympaťák.
  • bere za srdce

    Málokterý herec nese srdce na dlani. On mezi ně patří. Griffin a Phoenix-ová je z životní látky. Kéž bychom všichni takto vnímali svět,mohli bychom si ušetřit zklamání a prohry. Jistý diskutér, tam zmiňuje, že konec je levný ničením automobilů. Ten člověk vůbec nic nepochopil. Málokdo z nás dokáže v minutě zoufalství být svobodný, vždyť se na něho v momentě sesypal vzkaz plný lásky, nesmírná fyzická bolest ozývající se rakoviny a bolest duše plné zoufalství, které nejde uhasit. Kolik bolesti my všichni budeme muset prožít, abychom dokázali vnímat druhé. Mimochodem, proč se točejí nejapné remaky, jako ten z roku 2006? *5*
  • Griffin and Phoenix

    Nejsem žádný velký fanda P.Falka a abych se přiznal Columba přímo nesnáším,ale že tady bude v jeho filmografii chybět film z roku 1976 Griffin and Phoenix tak to je tedy síla.Pro mne asi jeho nejlepší role.
  • není tam

    u filmografie chybí film Když do města přijdou andělé a je to něco jako Hledá se John Christmas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit