Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Peter

    Je vazne nemocny, jeho dcera, prozradila verejnosti, ze se jeji otec uz nemuze stykat s lidmi.
    Ma Alzheimerovu chorobu a musi byt izolovany.
    Je ho velka skoda, byl to nejenom skvely herec, ale take dobry clovek.
  • 81th Birthday

    Peter Falk má už 81 roků.Je to docela slušný věk.Stihl toho vykonat hodně.Obdivuji jeho práci.Pro mnohé sice zůstane navždy jako poručík Coulombo,ale tento seriál je dobrý.Přeju mu hodně štěstí a hlavně pevné a zdraví!
  • evelina

    Peter

    Falk je opravdu skvělý herec. Colomba už xkrát opakovaly Nova i Prima. Vždycky se moc ráda dívám, i když už dávno jasně vím, jak to dopadne. Falkovo mile jakoby roztržité jednání Je nepřekonatelné. Doufám, že jeho zdravotní stav je dobrý, nedávno bulvár psal, že se zblázni a dokonce uveřejnil dost blbou fotku. Ale známe bulvár, překroutí vše, jen aby šokoval *3*
  • Re: Kolombo

    faninko - než začneš psátž - koukni se na pravopis *9*
  • columbo

    jsem jarmila obidova je mi 32 let zjistila jsem ze columbo ma vazne dobre filmy. emailujte mi hned diky.
  • colombo

    ja bych se ch tela s vami vsemi seznamit *3*
  • colombo

    jsem jarmila obidova mne uz znate p oslete mi spojeni k vam do klubu dik
  • Kolombo

    Ahojky lidičky,jsem veliká faninka Petera Falka a seriál Colombo je naprosto jedinečný. *14*
  • Re: Manželka

    Jeho křestní jméno není známo a jak se jmenuje jeho žena,to nevím.Asi je to těžké zjistit.
  • Re: DOUTNÍČEK

    Colombo? hodně dobrý detektiv , všechno vyšetří hlavně klade důraz na detaily a to je to nejduležitější
  • Re: Columbo je genius!!

    Mas mozna pravdu-vadi mi pouze,ze uz napred vi,kdo je vrahem. *13*
  • PolštařovoČíslo

    proste colombo je neeej.....neake kriminalky se muzou jit schovat....proste nejj detektivka *3*
  • Re: Re: Columbo je genius!!

    Když si to uvědomíš,tak ty 4 co jsem zmínil jsou v podstatě stejně dobří,takže můžu porovnávat opravdu dobře,jsou to ti nejlepší!!!
  • Re: Columbo je genius!!

    Si debil ne?Jak muzes porovnavat detektivy ze serialu *13* *13* *13* *13* *13* *13* ?Ale jinak souhlasim ze Peter Falk je bomba herec.Postava Columba se mi zda trochu prehnana,ale nejvic prehnanej ses tady ty hochu!To sem jeste nevidel,no nic ale uz koncim nebudu ti brat iluze! *3*
  • Columbo je genius!!

    Columbo je naprostý génuis,je to nejlepší detektiv všech dob a Peter Falk je super herec!Kdybych měl ocenit seriál 1-10hvězdičkami tak dám 10!!!Columbo je tak skvělá a geniální postava,že jediní detektivové kteří se mu výrazně blíží jsou ti nejlepší(kromě jeho):Sherlock Holmes,Adrian Monk a Hercule Poirot.Já si však přesto myslím že úplně nejlepší detektiv je prostě Columbo!!!! *5*
  • DOUTNÍČEK

    Na Columba nemá ani Kriminálka "Las Vegas" *3* Nejcíce se mi líbí Columbo s doutníčkem *5* Už se teším, jak jej bude TV Nova opět dávat *4*
  • *3* KOLUMBUS
  • Čau! Lidičky, nedávno sem se hádala s mou tetou, jestli ta ženská, co hraje v seriálu: ,,To je vražda napsala" je jeho sestra? Já tvrdím, že nejsou v jakýmkoliv příbuzenským vztahu...může mi to někdo prosím potvrdit? Pište prosím na mail...dík moc!!! Prosím odepište! vsadila sem se o prachy!!! *9*
  • vynikající

    Nejlepší detektivní seriál všech dob!
  • Culombo

    Jeto skvelej serial a Peter Falk je vybornej herec kdyby odešel ze serialu columbo nedival bych se na ten serial

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit