Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peťa

    Já neci nikomu nadávat ani nikomu nic vyvracet....jenom sem chci napsat to jak to je a podle čeho si všichni ti lidi myslí že Čechiňo je nula......omyl je to jednička mezi golmanama to co dokázal on nedokáže nikdo na světě a dokonce ani nikdo v budoucnu.....že udělal chyby....no a co.....každej dělá chyby.....le dyž tu chybu udělá golman je to na tom hřišti nejvíc vidět......nikdo nehraje tak dobrře jak Čech....v repre je to samej ''fotbalista'' ......já za to celý Euro a že bylo krátký viděl takjech chyb co udělaly hráči a nejenom jednu chybu le těch bylo.....a jaký.....byly jakože fakt velký a nikdo jim to takhle nevyčítal....každej kreten co naběch jak frajer na ten trávník v tom zápase udělal takejch chyb že by se z toho jeden posral.....a pak příde nějakej takej kokot a začne mektat na Čecha že prej to posral......dyť každej zápas chytá jak bůh.....nikdo na tom hřišti nepodal nikdy lepčí výkon než von...ať je to za Chelsí nebo za repre nebo kdekoliv jinde......nikdo do toho nedává každej zápas srdce jak Peťa.....nikdo......já to znám sám chytám.....a vim jaký to je udělat takovouhle chybu....plostě fatalní chybu....na míč co je upe jasnej....plostě naservírovanej....le tutovky chytim bez problému......to samý Peťa.....plostě byl to hafo jednoduchej míč....le plostě to tam spadnout muselo...tak to tam spadlo......dyby to repre bylo co k čemu a nebyl to tam samej frajírek a kreten co si myslí že je nejlepší a nejkrásnější na světě až na pár vyjímek tak by se to nestalo......dyby v tom zápase ty kreteni....nestáli a nečuměli na ten balon tak to mohlo bejt šechno jinak......plostě nikdo nemá právo mu něco takýho vyčítat.....nebo mít zazlý....plotože ať si každej sám sáhne do svědomí......každej je v něčem dobrej...a jesi tady je někdo kdo je v něčem tak dobrej a neudělal nikdy žádnou chybu tak buď lže nebo hraje šachy.....plostě Peťa je nejlepčí golman na světě....žádnej brankář neni tak dobrej jako von....idyž je jich hodně co sou taky hafo dobrý le nikdo na něj nemá.....a ten cejch co nosí Peťa Čech mu už nikdy nikdo neveme......plotože je to největší fotbalová hvězda v dějinách i budoucnu chytání......
    • luluvamp

      Re: Peťa

      naprosto souhlasím,že pustil pár míčů na euru...to přeci NIC NEZNAMENÁ!!!!
      Je to skvělý brankář!!A navíc,kdyby tam nebyl...měli bysme daleko větší ostudu....jelikož ty paka stojí za h....!!!
      ted to utkáni se Slovenskem...kdyby jsme neměli Čecha tak by jsme prohráli o více než jeden gól!! *10*
    • Re: Peťa

      Podle mě je Peťa až 3. nejlepší brankář světa. Před ním je Casillas a Buffon.
  • Kecy

    Čechíno je a bude vynikající brankář,
    super podle vás musí podávat nejlepší
    výsledky .Víte co mám nápad stoupněte si do branky .A poté něco říkejte . Vy jste 0 nic jinýho nedovedete než ostatní pomlouvat co.A nepostoupili bychom ,protože češi neumí nic jiného než chlastat a šukat .Ani ten fotbal hrát neumí dost mě to zklamalo prohraté zápasy se Slovákama a Slovincema.
    *5*
  • nevíte kolik má petr čech dětí ?a město kde žije ?
    ZA ODPOVĚDI PŘEDEM DĚKUJI *3*
    • Prý má jedno dítě a nikdo ho nikdy neviděl, protože ho uchovává v prdeli.
      NENÍ ZAČ *3*
    • Že by Londýn? o.O a děti má myslím 2, pokud se nepletu.
  • ch jo

    Všechny vás chápu.Mrzí vás to.Mě taky ale život je prostě takovej jednou si nahoře podruhý zas dole.Ale jděte někam s tím ,že Čech je začarovanej a takový nesmysly.Hold podepsalo se na něm zranění a věk.Stejně jako u Vaniaka.
  • Petr je nejlepší

    zdravím všechny. chtěl bych jen dodat že Petr Čech je můj oblíbený brankář a fandím mu.Víte slyšel jsem o něm hodně řečí, takový to že reprezentace na Euru 2008 vypadla kvůli němu.Ale řeknu jedno!! každý dělá chyby a chybama se člověk učí a taky to že kdo v té bráně v životě nestál,neví jaké to je tak by neměl říkat co je špatně a co ne.. já jako brankář to dokážu pochopit ale lidi nedívejte se jen ne chyby ale také na to jaké má třeba Petr skvělé zákroky a hlavně na to jakou má hru nohou.Pro mě má Petr jako z brankářů nejlepší hru nohou!!! když jsem viděl na vlastní oči ty jeho přihrávky a výkopy to jen tak někdo neumí *1* *3* *4*
  • paculka007

    Péťa

    ...je prostě borec . Skvělej golman a pěknej chlap. Pro mě bude vždycky 1 . *14*
    • Re: Péťa

      kdyz je tak dobry tak proc sme v uefa euro vypadli skoro jako prvni
  • chytani

    ja nechapu jak se o nem muze rikat ze je dobrej a jenom se vytahuje a moje baba chyta lip nez on *1* *1* a to je moje baba slepa a ma zlomenou hnatu sedrenou paprcu a rozcuchany haro *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • nehg

      Re: chytani

      tak natoč jak tvoje babička chytá a pošli ho sem když je lepší než Petr Čech
  • to cumim

    jsem netusila ze meri 197 cm jeste 3 cm a ma 2 metry wow
    • patrushka

      Re: to cumim

      jo no to je hustý
  • Petr Čech vydal svou první autobiografii, na které se podílel s Janem Paličkou.. 😍

    https://www.betarena.cz/rubriky/sportovni-clanky/petr-cech-kniha-autobiografie-muj-zivot_3394.html

  • patrushka

    borec

    Petr je největší borec,který je prostě borec!!! *1*
    • Re: borec

      buffon nebo van der sar je lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit