Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čECHÍNO

    Petr Čech je velice dobrý brankář.Neřikám,že je nejlepší.Nemám ráda pomluvy typu s Vaniakem bychom postoupili ,když je podle vás Vaniak lepší než Čech tak proč není jednička v brance.Myslím,že trenéři rozumějí více než my kdo je lepší.Také si řekněte,že Vaniak hraje jenom za něakou Slavii.Zatím co Petr hraje nejluxusnejší poháry a soutěže.Já opravdu nevím ale myslím si ,že celý tým nevisí na Čechovi vlastně prohra na Euru byla chyba obrany ale samozřejmě i brankář.JJ a ještě něco viděli jste poslední dobou naše české reprezentanty v útoku vždyť je to bída bídoucí vždyť i skoro chlastání a šuk.... jim te líp než fotbal.Jj a ,že Petr je začarovanej tak to je úplná hloupost ať si člověk myslí co chce.Tyto stránky jsou skoro vlastně jenom na pomluvy na nic jiného.Je my jasné ,že teď všichni budou známkovat za 5 ,jelikož vám to připadne,že jenom melu něaké hlouposti.Ale něco vám povím stoupněte si do branky a pak něco říkejte
    a uživateli ouvej si nejtrapněkjšší ze všech.
    • Čechíno, SI ŠPATNÝ ČEŠTINO
  • chelsea

    Tak a mám pro milovníky manchestru špatnou zprávu.Chelsea vyhrála anglický superpohár a Čechíno vychytal v pentaltách vše až na jednu střelu zatímco ten jejich ani jednu.Prostě Chelsea se lepší a nebo manchester je bez toho nagelovanýho machra úplně průměrnej tým.
  • jenda

    nevím kdo by chtěl pořád Petra Čecha pomlouvat zkuste si do té brány vlést sami já sem taky brankář a vím jaké to je stát vté bráně promě je čech nej brankář i když někdy nemá svůj den to se stává každému *5* *5*
  • PROSÍM O POZORNOST : PRAVDA O "SKVĚLÉM" PETRU ČECHOVI ZDE NA TOMTO WEBU http://www.anticech-fans.estranky.cz/ *1* *3*
  • Dobrý den pane čech měl bych takovou menší prosbu mohl byste my poslat dres drogba jsem fanoušek když hraja fotbal tak se dívám a někdy to nestihnu ale zjistím sy to na internetu nebo na telexu poslat na tuhle adresu Rolník Tomáš Prusinovice plačkov 306 768 42
  • frajer

    ahoj ted budeš mít zápas s českem.
  • terousek996

    nej brankář

    Petr Čech je nejlepší a nejhezčí brankář *14* *14* *14* *14* *14* *14* NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • r.madrid

    jjj

    peta nejlepsi brankar na svete
  • brankar

    si ten najlepsi brankar van der sar sa samoze skrit preto lebo vsetko vichtas
  • Čech nezavinil, že jsme nepostoupili, ale je to průměrný brankář. Využívá svou výšku, v bráně se rozcápne a často ho trefí. Jeho styl není hezký. Měl by chytat v házené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit