Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Goal

    Né žádnej BLBEJ Brazilskej brankář.NejNejNej je Čech.Díky němu sem se rozhodl pro fotbal.A ještě něco,díky němu sem se stal nejbrankářem třídy.Jsi ten nej Petře.
  • Majda

    Jo, pěknej kluk to je,talent tu určitě taky bude, ale jak může někdo tvrdit, že ho miluje???:)
  • My si myslíme,že jste nejlepší brankář a lapač.Nejvíc vám fandíme.Jendy:Když hrajeme na tanečnim fotbal tak já s klukama hrajeme za Chealsea.Já jsem v bráně jako že jsem vy.Nashledanou a odepište please
  • NEJLEPŠÍ BRANKAŘ NA SVĚTĚ
  • Petre vydrz,JSI BEST.
  • Petr Čech je nejlepsi

    Joooo Petr Čech je absolutne nejlepsi brankar na svete :)))
  • Prosba

    Ahojky Petře,je radost se koukat jak hraješ.Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram Moje adresa:Marcela Wernerová,Jedlová 171,Jedlová u Poličky 56991 Tak pa a mockrát děkuju Marcelka
  • ja jsem cech
  • prosba

    Petře jsi múj velkýýý vzor a chťel by tě poprosit o tvůj autogram.Moje adresa-Lukas Kucera Obrataň 105 39412.Předem děkuji
  • Ahojky,Petře seš nejlepší brankář dneska si byl v televizi program dě byl si supr,mám prosbu neposlal bysmi fotku s autogramem,byl by to hezky darek mym 15,já sem z Mladé Boleslavi a fotbal se mi moc líbí.Ivet Lehejčková,U stadioinu 816,Mladá Boleslav 29301.Děkuji a ahojky Iveta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit