Přejít na výpis diskuzí

Petr Čepek

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souznění

    Souzním s Čépou a tudíž s příspěvky Martuly. Dny 16. a 20.září mám v sobě hodně zaseklé a v těchto dnech si pořádám doma svoji Čepkiádu - nechám na sebe působit všechny zásadní filmy s P.Č.
    a ukončuji filmem Lekce Faust, který mě dostane i po x reprízách.
    Takže zdravím Čépu (je tu stále s námi) a
    Martulu také - vždy mě potěší někdo, kdo má stejný pohled (v reálném životě jich moc nepotkávám - mám kolem sebe hodné a fajn lidi, ale to nejvnitřnější souznění
    je opravdu vzácnost). *16*
  • Skvělý Petr Čépa

    Dnes by Petr Čepek oslavil své 67. narozeniny! Je velká škoda tohoto velikána našeho českého filmu a divadla. Byl to můj velký oblíbenec a díky jeho filmům stále i zůstává.
    Díky... M.
    *4*
  • Díky

    Zdravím Martinu a díky moc za slova, která jsi napsala, jsem moc ráda, že vím i o někom dalším, pro koho byl Čépa osobnost a že tím i stále zůstává s námi! Taky zbožňuju jeho filmy a jen jsem ještě chtěla dodat, že pro mě "byl" nejen skvělým hercem, ale i idolem a neodolatelným CHlapem s báječným hlasem... *14*
  • On Turek ty závozníky prý i fackuje *1* Čepek je borec.
    • Re:

      Až pokvetou hrábě...tak se podívej, třeba už mají pupeny!
  • Vzpomínka

    Dnes 20.9.2007 vzpomeneme již 13 let od úmrtí Petra Čepka!
    *9*
  • další čepkoložka

    Zdravím fanoušky Čépy! Jsem ráda, že jsem našla tyhle stránky a lidi, pro které Čépa stále žije stejně jako pro mě. Obdivuju Petra už 9 let(!) a hltám každou zmínku o něm. Cením si ho jako výjimečného herce a charakterního člověka. Právě včera jsem mohla zase zažít svůj "Čepkův den", když jsem navštívila Vláčilovu výstavu s fotografiemi z natáčení Údolí včel a trochu i z natáčení Adelheid. Vidět Ondřeje z Vlkova na obrovských fotografiích stálo za to! *14*
    *14* *14*
  • skvělý

    Petr čepek mě nadchnul svým výkonem v petrolejových lampách- byl úžasný.
  • Major Zeman

    Ať už pan Čepek hrál jakou roli chtěl, u mě bude mít nadosmrti úctu a pokoru, že odmítl asi jako jediný Majora Zemana a zrovna ty nejpolitičtější a nejhnusnější díly Klauni a Štvanice. Nevíte někdo jak to tenkrát bylo? On to prý odmítl i přesto že na něj byl vyvíjen tlak z Ministerstva Vnitra. Za tohleto zaslouží úctu a pokoru od všech hereckých kolegů že se nebál tuto roli odmítnout i když určitě věděl co ho čeká. Také že to byla bohužel jeho herecká sebevražda.
    • Re: Major Zeman

      Mám jiný názor.Neříkám,že to byl špatný herec, ale jinak to byl politický pablb a přeji těm, co souhlasili s tím to režimem a neprokoukli ani nyní, aby se jim vedlo dál špatně a nedostávali žádné pořádné role.
      • Re: Re: Major Zeman

        Tak, pokud nevíš, že Petr Čepek zemřel v roce 94, a stímto marasmem, který v naší republice je nyní, nemá co společného. Jedinej pablb, a nejen politickej, jsi tu tudíž jeny ty!
  • Filmografie

    Zdá se mi to a nebo v té filmografii opravdu chybí Petrolejové lampy? To byla přece jedna z jeho nejlepších rolí...
  • nepřehlédnutelný a nenahraditelný Petr

    Zdravím všechny fanoušky a fanynky "našeho" Petra.Taky se k Vám musím přidat, ať je nás víc. Petr si nás zaslouží:-). Jsem ročník 1976 a s Petrem jsem takříkajíc vyrůstala, co se filmů týče. Byl krásný,okouzlující, charismatický. Kdyby se na mě podíval jako na Viktorku, taky by mě uhranul. Nejen charisma mě učarovalo, ale i jeho herecký talent. Zahrál všechno a krásně. Byl skvělý jak v detektivkách, tak v romantických filmech. Jako herec mi chybí, osobně jsem ho neznala.Dosud ho žádný z herců nedokázal nahradit a že máme skvělé herce. Je opravdu dobře, že tu Petrův fanklub je. Petr si zaslouží, aby se na něj a na jeho mistrovské hercké výkony vzpomínalo. Štěpánka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit