Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě dva takové hlupáky ve vládě,tak ahoj.
  • Další b.b z Topky .Jeden ožrala,druhý ku.evník se předvádí s dě.kou.A ten je úplně vylízaný.Je to banda podvodníku a zlodějů a říkají si Top O9 *7* *7* *7* *8*
  • Koukal jsem paní Jílkovou ,ale tohle co tam meleš to nechápu. Říkáš ,že lidi nechtějí makat,ty víš co je práce ty ubožáku. A ten blbec vedle tebe, Umyslně invalida pan podnikatel . Arogantní ubožák. Znáš to Lomikare,Lomikare do roka a do dne. Kde je Poldi Kladno. Kde jsou továrny. Tatrovka . Škoda. vy jste tuneláři a ne vláda. V arabských státech za zlodějny sekají ruce. Ty by jsi vypadal jak sumýš,ale to ty nevíš co je . Ty umíš jenom kraást.
  • Ty hňupe Gazdíku, jestli tě uvidím, jak jdeš na slavnosti vína v Uh. Hradišti v čele
    průvodu za Suchou Loz tak tě vytáhnu a nakopu tě do prd.le ty zmetku jeden!!!
  • Pane Gazdíku, sledoval jsem Vaše vystoupení na TV Prina v nedělním pořadu Partie, které se týkalo tragických událostí v Uherském Brodě. Strašně Vaše emoce zaváněly tím, že jste rodák z tohoto kraje. Pokud tento pořad sledovali i někteří policisté této republiky, jako já, tak při Vašich výrocích se museli zvedat ze židle. Jako politik tohoto státu by jste měl policii hájit. Přístě když půjde do veřejného pořadu, tak se lépe připravte a neplácejte bludy o polici a to v tom smyslu, že policista bere po deseti letech nějakou výsluhu a 6000,-Kč rizikový příplatek. Pokud se nepletu, tak podle nového zákona o polici, který platí více než 5 let je doba výslu u policie stanovena po 15 letech služby. Co se týče rizikového příplatku policistů, tak ta vaše pěkná suma se rozdává jen v Praze. Jsem přsvědčen, že ti dva policisté z Uherského Brobu jej nemají větší než 2500,-Kč. A jejich čistý měsíční plat nečítá ani 20.000,-Kč za měsíc. Toto jsou opravdová čísla.
  • Pane Gazdíku,
    po Vašem vstupu do politiky jsem Vám věřil,že hodláte s nepořádkem v t.zemi nějak "pohejbat".Vážím si totiž solidních komunálních politiků vůbec.Ale dnes? Zachutnala Vám moc,hájíte absolutně antisociální cíle,jste propojen na vládní mafii v čele s Kalouskem,Nečasem a spol.- nejen mne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je n á m z Vás zle!!!!!!!
    Jste proklatě prodejný synek,dnes politická kreatura a věřte,jsem léčitel a vidím do Vaši duše - vše se Vám vrátí.....
  • Tento trapný ubožák a kariérista musí být morálně zničen.
  • Demokracie?Hahahaha.Můj článek zmizel beze stop po jednom dni.Neobsahoval invektiva,ale trefil do bolestivého místa.Proto pryč s ním.Přijdou volby a řekneme MY-pryč s ním.
  • Upocený gazdíku, jděte už do háje, spolu s dalšími topkaři. Koulejte očima a vraštěte čelo na jiném písečku, Myslel jsem si o vás, že jste docela solidní chlapík, ale ouha. Myslel jsem si, že tam nahoře už neuvidím politiky z minula, týká se všech politických stran, ale ne a ne a oni nedají pokoj, pořád se budou chtít národu prezentovat, viz kalousek, němcová, sobotka, hašek, divím se každému voliči, který dal ve volbách hlas čssd, vždyť jejich rath je obrazem této politické strany, když slyším, jak z čssd naříkají, že dostali ve volbách málo hlasů, já tvrdím, že jich dostali až moc.
  • Škoda, pane Gazdíku, že jste nezůstal na základní škole v Bánově. Možná byste napáchal méně škod než za dobu co jste v Parlamentu ČR. Už naši dědové říkali:"Ševče, drž se svého kopyta." Kdybyste se ho držel Vy a Vám podobní v Parlamentu ČR, kteří si myslí, že mají patent na rozum, všemu rozumí a mohou o všem "zasvěceně" hovořit a rozhodovat, mohlo být už v naší republice lépe. Mimochodem, když něčemu nerozumíte, máte si za náhrady, kterých máte až zbytečně mnoho, zaplatit kvalifikovaného poradce a ne své příbuzné a kamarádíčky. V případě, že tak nečiníte, měl byste se těchto náhrad vzdát třeba ve prospěch důchodového systému, kterému zřejmě mnoho nerozumíte, a ne vyhrožovat, že se bohatým budou zvyšovat daně. Znám dost bohatých lidí, kteří ke svému majetku přišli vlastní poctivou prací na rozdíl od mnoha politiků napříč všemi stranami, kteří dokázali pouze zneužívat celého systému k vlastnímu obohacení (ať už náhrady nebo informace, ke kterým se normální smrtelník nikdy nemohl dostat). Těmto lidem byste se vy, političtí ignoranti, měli klanět, protože na rozdíl od vás, dokázali něco vytvořit a něco pozitivního této republice přinést.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit