Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Gazdíku,

    viděl jsem v neděli dne 26.2.2017 Vaše vystoupení v pořadu Otázky p.Moravce. Vaše přirovnání organizační struktury Hnutí Ano, vedení tohoto hnutí včetně řízení, k vedení a řízení státu Severní Koreji bylo hodně nevhodné. Je snad u nás vojenská diktatura ? To snad nelze říci před občany ČR ani ze srandy !!!! Nebo snad chcete říci,že 30% občanů má u nás diktátorské sklony a volilo by diktátora typově blízkého vedení v Severní Koreji ? No vy už asi nevíte co říkáte.

    Že se tak vehementně nesnažíte objasnit a komentovat kauzu MUDr.Ratha, který byl chycen při činu a úspěšně zameten pod koberec.
    No myslím , že jste mi ukázal celkem jasně koho nemám volit.

    S pozdravem

    Klimeš Stanislav
  • po vyjadreni pana gazdika o volicich v ct24 je jen skoda ze svuj nazor nezverejnil jeste pred volbou tento upoceny chlapec opovrhuje volici jineho nazoru je to pouze slouha hulvata kalouska a chudaka predsedy top 09
  • Gazdíku, Gazdíku,konzervativec, co drží slovo a slušný člověk? Stejně vraštit čelo, koulet očima, to nám už předvádí pár roků ušlechtilost sama Pavel Bém. A tak věrně držet basu s nejčestnějším mužem ve státě, speciálním fackovacím pedagogem a jenom vyjímečně jako prase ožralým Miroslavem Kalouskem, to už nějakou stopu zanechat musí. A taky že jo.

    Kůň se mi z Vašeho včerejšího Hydeparku poblil, až převrátil maringotku. A asi by to bylo ještě horší, nepřerušit Vaše duševní výkaly fanděním Zuzaně Hejnové za její zlatou čtvrtku.
    Hezký den. Jarý
  • Tak se vám to podařilo. Zase další prasečí korýtko. Zrovna jsem koukal na čt 24 a na vaše plky. Co to žvaníte za nesmysly o vašem zvolení do PS. Teď se chováte jako suverénní vítěz, ale nebýt odstoupení p.Okamury, nikdy by vás nezvolili. Jste stejnej křivák a lhář jako celá ta vaše TOP 09. Je hrůza čeho se naši občané dočkali a asi ještě dočkají. Zaplať bůh za hnutí Úsvit v PS. Doufám že ten váš smrádek ale teplíčko řádně provětrá. Jarda.
  • Tohle nám vládne!!! A je jich víc, není sám!!! To je neskutečné a nepochopitelné. Je to totální výsměch!!!
    • Ano podepisuji se pod Vaše hodnocení,bohužel tito rádoby elita bezostyšně propaguji svoje názory, které nemají s realitou nic společného.A co je horší , nikdo z nich se ničeho nebojí a ani neštítí.
      Baví se o nezaměstnanosti, ale , že veškerý průmysl nejprve prodali , aby ho posléze noví vlastníci úplně zavřeli to nikomu nevadí. Ale to raději nikdo nepřizná. Už aby vyjeli Blaničtí rytíři a hrubou silou to tady dali do pořádku.
  • Jak to tak čtu, tak vidím že nic dalšího psát nemusím. Bylo by možná lepší kdyby zůstal učitelem, protože děti by z toho určitě brzo vyrostly .
  • Vystupování pana Gazdíka sleduji již delší dobu. Je pro mne nepochopitelné jakou úroveň někteří politici mají. Když má něco říci z hlavy tak je to děs a hrůza. Když čte, tak by se mohl učit i od žáků l. ročníku. Nedá dohromady dvě souvislé věty. A to je předseda poslaneclkého klubu a "perspektivní " kádr strany TOP. Děs a hrůza. Má naučené 4. fráze a kolem nich se točí jeho kariera. Je mi stydno i za něj, že se v politice mohou pohybovat a nás obyčejné lidi zastupovat takovýto tu ..i.
  • Gazdíku,ty můžeš chtít za prezidenta koho chceš.Ale rozhodnou voliči.Jak se z neznámeho učitele,může stát ambiciozní pijavice.Nějak se ti u koryta zalíbilo.Ty jidáší,první se spojí s Kalouskem aby se o něm vědělo.Potom dostane Kalousek po šňupaku a jde si svou cestou...tak se to dělá. *12* *11* *10*
  • Pane Gazdíku, mě na Vás fascinuje to, že vždycky, když se na někoho zjistí nějaká špinanovst, tak Vy vystoupíte v televizi se siláckým prohlášením, jako že toto tedy trpět nebudete a okamžitě to vyřešíte, ale pak se v koalici dohodnete a řešení se zamete pod koberec. Vás je opravdu radost sledovat.
  • Na toho pitomce Gazdíka se už také vaří voda takže to politické prase se půjde co nevidět koupat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit