Přejít na výpis diskuzí

Petr Štěpánek

OSOBNOST 15.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec,není to žádný Leonardo di Caprio!!!!!

  • Pan Štěpánek by nám mohl popovídat o svém členství v KSČ.
  • pane Štěpánku děkuji vám za vaše názory směrem ke Karlovarskému festivalu a směrem k české televizi jste bohužel jeden z mála významných herců kterým zůstal rozum a rovná páteř přeji Vám i vaší paní hodně štěstí a zdraví
  • Kam nebo komu poslat skutečný příběh do stejnojmenného pořadu?
  • Vážený pane Štěpánku, pokud bychom Vám mohli zaslat elektronicky 5. číslo Jihočeského slova (kde jsem odkázali i na Vaši úvahu, jak jsem Vám již psal dříve), protože jde o akci nadšenců, nikoliv o "zabezpečený" časopis - a už vůbec ne o mainstream), pak bychom byli vděčni za sdělení kontaktu. Velmi děkujeme. Zbyněk Holub (jihoceskeslovo.cz)
  • Dobrý den pane Štěpánku, Vaším krásným hlasem jste před časem daboval italský film Setina sekundy z roku 1981 s lyžařem Gustavo Thoenim. Od té doby je moje manželka Vaší velkou fanynkou a obdivovatelkou (a já též). Rád bych své manželce věnoval tento film jako dárek, ze kterého by byla určitě nadšená. Bohužel není nikde k sehnání – ani v archivu ČT ani na internetu nebo v obchodech a televize nemá v plánu ho vysílat. Mohl bych event. zkusit se poptat i v zahraničí, ale tam by zase chyběl Váš dabing. Neměl byste, prosím, tip, kde ho získat ? Nemáte ho náhodou ve své filmotéce třeba na VHS kazetě nebo DVD ? Mojí manželce by to udělalo obrovskou radost. Bylo by to pouze pro naši soukromou domácí projekci a potěšení (ne pro další kopírování). Předem moc děkuji za odpověď na mail: puhpuh@tiscali.cz. Srdečně zdraví Jiří
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Pane Stepanku,jste hl.mym oblibenym princem v detstvi,kdy jsem do vas byla cas i zamilovana co mala.Kdysi na me zapusobila pohadka,kterou pamatuji i dnes,ale nazev uz nevim,byla pro me tajemna,partnerka byla Jana Preissova.Skoda ze televize je plna priblblych,hl.amer.vyrazenych serialu,na ktere se neda koukat a pomalu filmu,co byvaly skvele...

    Preji vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at rozdavate radost nadale lidem,jste fajn herec,mam vas rada a rada na vas koukam.Zda se mi ale,ze posledni dobou herci nemaji vyber lepsich filmu,jako by chybela nabidka a pestrost,je vic ponurosti...
  • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,hodně zdraví a štěstí :) Mám vás strašně moc ráda *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥
  • Všechno nejlepší k Vašim zítřejším narozeninám. Jste nej!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Pane Štěpánku, stal jste se mým nejoblíbenějším mužským hercem už v době,kdy jsem ještě nechodila do školy..Přestože vím,že Váš herecký rejstřík je mnohem širší,musím přiznat,že kuchař Jiřík ze Zlatovlásky mě "bere" dodnes.(Právě jsem si dala pro dobrou náladu ke snídani repete). Váš zjev a pokora mě pohlcují natolik,že mi trvalo celých čtyřicet let,než jsem si všimla,že jedna ze dvanácti dcerušek královských neumí veslovat.. :-) Přeji Vám dobrý rok,ve zdraví a štěstí,spolu s Vašimi nejbližšími!
  • pane štěpánku všechno nejlepší k narozeninám hlavně zdraví štěstí a pracovních a životních uspěchu
  • výborný herec

    je to skutečně jeden z našich předních herců *3*
  • p.petulkaa33

    ..

    vse nej
  • ajinka1

    vše nej

    Všechno nejlepší :)
  • Petr Štěpánek

    Milý pane Petře
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • fešák

    V 70. letech zcela určitě jeden z našich nejhezčích herců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit