Přejít na výpis diskuzí

Petr Štěpánek

OSOBNOST 15.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fešák

    V 70. letech zcela určitě jeden z našich nejhezčích herců
  • Petr Štěpánek

    Milý pane Petře
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • výborný herec

    je to skutečně jeden z našich předních herců *3*
  • p.petulkaa33

    ..

    vse nej
  • Pane Stepanku,jste hl.mym oblibenym princem v detstvi,kdy jsem do vas byla cas i zamilovana co mala.Kdysi na me zapusobila pohadka,kterou pamatuji i dnes,ale nazev uz nevim,byla pro me tajemna,partnerka byla Jana Preissova.Skoda ze televize je plna priblblych,hl.amer.vyrazenych serialu,na ktere se neda koukat a pomalu filmu,co byvaly skvele...

    Preji vam vse nejlepsi k narozkam,hl.hodne zdravi a at rozdavate radost nadale lidem,jste fajn herec,mam vas rada a rada na vas koukam.Zda se mi ale,ze posledni dobou herci nemaji vyber lepsich filmu,jako by chybela nabidka a pestrost,je vic ponurosti...
  • Kam nebo komu poslat skutečný příběh do stejnojmenného pořadu?
  • Všechno nejlepší k Vašim zítřejším narozeninám. Jste nej!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,hodně zdraví a štěstí :) Mám vás strašně moc ráda *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥
  • pane Štěpánku děkuji vám za vaše názory směrem ke Karlovarskému festivalu a směrem k české televizi jste bohužel jeden z mála významných herců kterým zůstal rozum a rovná páteř přeji Vám i vaší paní hodně štěstí a zdraví
  • pane štěpánku všechno nejlepší k narozeninám hlavně zdraví štěstí a pracovních a životních uspěchu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit