Přejít na výpis diskuzí

Petr Janda

OSOBNOST 21.11.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rockový zpěvák,člen skupiny Olympic.

  • Rockový zpěvák,člen skupiny Olympic.

  • Rockový zpěvák,člen skupiny Olympic.

  • druhořadý rocker.

  • druhořadý zpěvák

  • Rocker.

  • Rocker

  • Rocker

  • Druhořadý zpěvák není to žádný Jon Bon Jovi!

  • Lidé jsou různí.Každý člověk má svoji volbu.Někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád hodně jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • Petr Janda je fanoušek Bohemians Praha 1905(klokan).

  • zpěvák

  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • pane jando všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Bratr
  • Pane Jando pouzdro máte na webu www.ms.cz
  • Vážený pane Jando, prosím nenechte se vyvést z míry nevzdělanou lůzou, která je závislá na vulgárnosti, lhaní a nesmyslných tvrzení svého guru. Bohužel asi nás nečeká nic dobrého, nabízí se paralela - volby 1946 a za dva roky únor 1948. Dnes volby prezidenta a za dva roky ???. Z toho mrazí.
    Ať se Vám daří.
    Zdraví Mirek
  • Vážený pane Jando , děkuji Vám , že jste otevřeně vystoupil na podporu pana Drahoše v presidentských volbách . Jsem jen o trochu mladší než vy a není mi stejně jako Vám jedno , kam tato země v poslední době politicky směřuje . Váš jmenovec a hudební příznivec - hlavně ranných Olympic
  • Milý Petře, jsem Váš věkový vrstevník, který neproflákal ani minutu svého života. Jsem vzdělaný v rozsahu, jakým se může pochlubit jen málokdo u nás, působím jako mezinárodní expert s celosvětovou působností ve dvou odborných oblastech týkajících se výchovy dětí a nové generace dospělých už 55. rok. Zřizuji a financuji dětské výchovné projekty, protože od revoluce nám zde vládnou největší političtí šmejdi jaké nelze ani vymyslet, a kteří nepovažují ani mladou generaci za svoji cílovou skupinu občanů jako lepší budoucnost státu!!! Mezi největší sabotéry společnosti považuji právě šmejda z Hradu a jeho příznivce, jejichž IQ je pod nulovou úrovní. Stejně jako Vy, jsem od zahájení kampaně uchazečů o Hrad na straně prof. Drahoše, kterého znám desítky let. Zeman rozdělil národ na dvě skupiny občanů - na vzdělané a duševně zaostalé. První mají zájem na rozvoji společnosti směrem mezi vyspělé státy světa, ti druzí se jen vezou a vegetují z výsledků práce vzdělaných. Podle chování jde o lidský odpad. Proto se pokuste ignorovat jednoho duševního mrzáka, jehož mozek dávno zanikl a přešel do stádia největší demence. Nemohu na Vás najít jiný kontakt, tak využívám tuto možnost. Moc Vás a Vaše příbuzenstvo zdravím.
  • pane jando všechno nejlepší k vašim narozeninám vám přeje fanynka zdena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit