Přejít na výpis diskuzí

Petr Janda

OSOBNOST 21.11.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No oni ho obdivují ty mladé holky pouze pro peníze a slávu.O dělníka Patra Jandu by žádná ani nezakopla. *1* *2* *15* *3* *14*
  • Omlouvám se, ve vzteku jsem zapoměl na adresu té "perly"
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10558215126-sm-kabaret
  • Kdo z vás viděl, jak Česká televize dovolila zmršit (to je velice slušný výraz oporti přetextování písně olympicu) skladbu olympicu. Když jsem to slyšel, nevěřil jsem vlastním uším. ANo i tohle se děje za peníze povinných poplatníků veřejnoprávní televize. Zajímalo by mě, zda dal Petr souhlas k tak hnusnému přetextování jeho skladby. Kdo má silný žaludek, ať se podívá, zejména od 48 minuty. Jirka
  • Píší protože jsem jménem rovněž Mir. Janda a uznavam určité hodnoty jak společenské a současné muzikální proto mám rad aosloucham Olympic respektivne P. ZJV
  • Dobrý den. Nedávno jsem Vás slyšel vyprávět o pěstování rajčat. Nesmí sazenice zmoknout ani být ve vlhkém skleníku = musí být stále otevřený i v
    noci nebo když je chladno! Nejlépe když ve skleníku odstraníte několik
    skel, ale ne na střeše! Pěkný úspěch i ve zpívání. Kílec
  • Všechno nejlepší hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.....
    Milí Petře. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Nehledáte správce na propasti ovládám různé práce bydlím 8km od Vás.pe.cu@seznam.cz
  • Dobrý den. *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Pane Jando, srdečně Vám gratuluji k narození Vaší dcery Rozárky, hlavně ať je zdravá a má se čile k světu.
  • olympic63
    přeji vše nejlepší k vašim krásným narozeninám a do dalších let přeji vše nej,nej,nej a moc,moc,moc super koncertů.
  • Milý Petře.
    Je mně 57 a na Vašich písničkách jsem prožila mládí,porodila,vychovala a do dospěposti přivedla děti a dnes s vašima písničkama zapomínám stárnout.Za to všechno Vám patří obrovský dík.
    K Vaší 7O všechno jen to dobré,pevné zdtaví a hlavně si co nejvíce užívejte rodiny a obyčejného života.
    Ještě jednou dík za to,že jste.
    Vaše věrná fanynka Věra D. *14*
  • Milý Péťo
    Gratulace k Tvýmu životnímu jubileu všechno nejlepší hlavně zdraví
    ať slouží to je důležité a také hodně štěstí!!!! *4* *4* *4* *4*
  • Jsem v tíži tak kolik můžeš poslat?
  • Pokud chcete poslat finance a jste v tíži napište. Zalořil jsem KOSA z NOSA. *12*
  • Chvála

    Mám o Vaší skupině referát na hudební výchovu.Moc děkuji za informace. *3*
  • Nějak se vytrácíš má lásko

    Mám ráda písničky Olympiku ale tahle předčí všechny šlágry světa
  • Re: Rozprava

    Tohle by me taky zajimalo....přece jim nemuze stacit spát se starcem jednou za čas...ikdyž po tmě se toho dá zvládnout... *1* *9*
  • narozeniny

    Milý Péťo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • 1.majushka.1

    Výborné!!!

    Tadyten, kvůli kterýmu mám vzor! *3* Njn, jablko nepadá daleko od stromu! .. Jinak, pane Janda, smekám! Nemám slov, před Váma klobouk dolů, jak už tu bylo jednou řečeno: "Jste PAN zpěvák!!!"
  • Vůůbec!

    Tajíto, tomu říkám zpěvák *3* Nejhezčí Jasná zpráva a Dotyky slávy! *14* Pořád poslouchám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit