Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový film :)

    Kuličky - Autorský film Olgy Dabrowské o tom, jak ženy manipulují s muži.
    Premiéra 1.5.2008

    hrají: bla bla bla a Jiří Vyorálek a Petr Jeništa!!!!! :)
    • Re: Nový film :)

      Jeee, tak to mam radost! Jen doufam, ze jsou pred nimi jen ty tri bla *3* Jen tri bla, nebo ze jsou to aspon pekna muzska bla, ale jestlize je ten film o zenach, tak aspon aby ta zenska bla byla poradne ukrutna *5* Jako, aby byli dost manipulováni ty dva za bla... Heh, koncim *5*
  • Bratri Karamazovi

    Ahoj holky:),nevim,jesti jste to taky slysely,ze ma byt derniera Bratru Karamazovych?Ja jsem z toho mirne v soku, navic to ani nikde neni napsany,takze si tim nejsem jista,ale hodne by me to mrzelo:(...hlavne proto,ze by ted Petr hral na Provazku jeste min nez malo:(...
    • Re: Bratri Karamazovi

      Ještě jedna trapná oprava, ještě jedna smutná zpráva: derniéra Bratrů bude 09.05. (Pátek 19:00) a derniéra Stavrogina o den později. Vstupenky v prodeji od 14.4.
      • Re: Re: Bratri Karamazovi

        je to pech... ale tak, muzem byt pysni, ze jsme je vubec zazili! chudaci lide, kteri bez nich muzou zit sve zivoty, jen tak si tu kracet po brne a nevedet... tak, huraaa na dernieru, hura na kazdeho dostojevskeho, ktery prijde do cesty!!! *14*
        • Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

          *1* přesně tak... třeba takový Vyorálek v tramvaji úplně rozjasní den *14* a s ostatními cestujícími to nehnulo, je mi líto o co přicházejí. Je fajn že zas v Huse bude prostor pro něco nového, ale obávám se, že Petr už se toho nebude účastnit.
          • Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

            teda, teda, nekdy mam pocit, jestli nejsi moje dvojce *1* jelikoz ja ho nedavno take zmercila v saline *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

              Och, díky :D teda já normálně spíš potkávám Knihu ve Spolku, bylo to už cca 15krát :D a jednou už mě to teda naštvalo a šla jsem si pro podpis... ale na Petra jsem štěstí neměla, pokud nepočítám u Švandy (doufám že se to tak jmenuje :D) vedle Hadivadla po představení.
    • Re: Bratri Karamazovi

      Co já vím, derniéru má pouze Svlékání z kůže! Což je sice šíííílená škoda, ale můžeme se utěšovat právě tím, že se budou hrát jednotlivé části zvlášť :) Bratři se teď v dubnu hrají třikrát a natáčí je ČT ;)
      • Re: Re: Bratri Karamazovi

        Tak se moc omlouvám a potvrzuji neradostnou novinu, tento měsíc můžeme vidět Bratry v Huse už naposledy *9* přijďte se s nimi ještě rozloučit *3*
  • De Guise

    docela me sokovalo,ze Peta hraje v Narodnim...nejak mi tam nesedne,je to tam vsechno docela svoloc..............ale on je vazne fantastickej,nemuzu od nej odtrhnout oci! *14*
  • na koho ted do husy?

    *8* sakra, sakra, sakra... na koho ted budu chodit do husy?
    • Re: na koho ted do husy?

      Však v Huse je k vidění pořád (i když v Hačku častěji). A teď jsem četla že hraje v Bobulích, takže přibude kino :)
      Mimochodem, lidé narození 20.2. už jsou ryby, ne? Má tam napsáno vodnář...
      • Re: Re: na koho ted do husy?

        rybičky mam nejradši, ale 20. je jeste vodnar, ikdyz mozna jak podle koho... a co se tyce bobuli - koho tam ma hrat? zase nejakeho hlasatele *7* obavam se, ze ani toho ne... skoda.
        tak hurááá do divadla!
        • Re: Re: Re: na koho ted do husy?

          Tak to bohužel netuším, zatím mám jen informaci že tam hraje a i o té zatím jen doufám že je pravdivá :)
          Aha, já se zatím setkávala s rybami od 20.2... to je binec ;o)!!!!
          A dneska jsem na Huse-chatu potkala dotaz, jestli Petr chodí s Kubou Šmídem *7* že těm lidem není trapně, co je komu do toho? *13* *5*
          • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

            to je ale nahodicka, ten den jsem tam byla tez, podruhe *4* no, to predstaveni je na afekt, takze se trochu rozpadne po dalsim zhlednuti, ale musi se nechat, ze petr jeništa je proste herec z jineho soudku a mezi temi domacimi pekne cni... Tak jsem zvedava, kde se "potkame" proste... asi v hadi na cernouscich nebo klauzovi, co? *4*
            hlavne zvladni tu maturitu! jo a na vyiralkovi to jsi taky ty, ze? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Jo a na Klausovi jsem byla na premiéře a 1. repríze, tak se teď asi dlouho nechystám... snad zvládnu aspoň ty černoušky a co nejdřív *7* *15*
              jinak jsem ještě blázen do Jirky Knihy, jeho Růžový panter zatím u mě stále drží první místo mezi hrami do kterých jsem byla nejvíc zblázněná, viděla jsem ho 9x ;) zatím ho nedohnal ani Hitler, ale to spíše z nedostatku času než nadšení *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Maturita mi teď dává pořádně zabrat a tak jsem bohužel tento týden musela zrušit oba Hitlery a Margot... přesto, sobotní Svlékání mi to snad vynahradí :)
              snad se na černoušky dostanu, jsem na tom teď s tím časem a bohužel i penězma dost divoce. Každopádně když se potkáme tak to nebudem vědět ale můžem si to tu pak napsat :D Peťa je jeden z mála co mi ještě občas vykouzlí úsměv na rtech, protože jsem teď ve stresu, mám permanentně příííšernou náladu a nejradši bych někam zalezla do křoví a umřela tam ;o)
              na Vyorálkovi jsem to taky jááá :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              no, ehm, koukam, ze se mi ta pismenka dnes nejak pletou.. ale to jiste chapes, na efekt.ikdyz afekt by se v souvislosti s margot taky dal pouzit:)) ... a vyoralek *5*
          • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

            Taky si myslim, hlavně, že jsou šťastni a nemaj dusevni prazdnotu a maj spoustu tvurci energie a tu nam pak predavaji... a my taky nemame dusevni prazdnotu, ikdyz zrovna s nikym nechodime *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Jak jsem byla včera mimo z té hry tak jsem zapomněla napsat to nejdůležitější - že jsi to vystihla moc pěkně :) přeju všem svým oblíbeným hercům jen to nejlepší, ať už si pod tím pojmem představují cokoliv,-) za to co dokážou (nechci to vztahovat jen na Petra) na jevišti předvést a kolik mi díky každému představení předají energie, optimismu a síly do života (letos maturuju, tak toho všeho potřebuju víc než dost :D) si to prostě zaslouží... vlastně by si zasloužili ještě mnohem víc :) prostě hurááááááá, ještě že takoví herci jako Petr existují :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Takže je to pravda? *14* néééé mlčím *4* právě jsem se okouzlená vrátila z Královny Margot *tlesk tlesk*
    • Re: na koho ted do husy?

      Můžete zaběhnout do HaDivadla.
      • Re: Re: na koho ted do husy?

        vždyť běháme jak diví *4* a taky na tu kralovnu margot jsme zaběhli až do narodniho! ještě že tak... že nám nezmizel z brna.
        doufam, že jsem to nezakřikla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit