Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nalanien

    říjen!!!

    Haleluuujaaaa! Hned dvě skvělé zprávy - Doma u Hitlerů se bude konečně natáčet, takže jak by řekla Eva/Janička: "..bude to zachováno pro potomstvo" *15* a taky se hraje ve středu... první řada je moje *5*
    • .em

      Re: říjen!!!

      a moje je místo vedle... *14* a s tím natáčením, nikdo ať nepropásne Raskolnikova - 17.10. sobota CT2 20.00!!! juchuuu už aby to bylo...
  • nalanien

    Připravit se ke startu...teď!

    Tak už bude konečně nová sezóna! A zase Hitler (až mě děsí jak pozitivně na mě to jméno působí, holt my jeništovci máme úplně jinou asociaci *7*)! A Černoušci! Tam bychom se i mohly potkat *3* a třeba zase spácháme společnou kytku... jinak, kdy že je ta premiéra Českého moře? Nějak mi to vypadlo a v programu Husy stále nic *8*
    • .em

      Re: Připravit se ke startu...teď!

      huráááá!!! jojo při vyslovení Hitlerova jména se většinou začnu smát a to se pak po mě lidi divně koukaj, ale jak říkáš, my víme své... *1* no pro kytku jsem všema desíti! tak na černoušky dáme sraz? jej, ale teda ta premiéra, hanbou se propadám, ale nevím... *9*
      • Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

        holky prďte na kytku,jestli mu chcete udělat raodst,kupte třeba láhev Kapitána Morgana,na tom si pochutná.Kytky jsou spíš pro ženský.
      • nalanien

        Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

        tedy zdá se, že České moře bude v listopadu... jestlipak na ně půjdu o svých narozeninách jako loni poprvé na Cirkus Havel? *3* ale už aby tu byli ti Černoušci.. Hitler mi bohužel nevyjde, holt pondělky mám skrz Zlín zabité *9*
        • .em

          Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

          jee to mi pripomina, jak jsme slavili Lidiny narozeniny na Hitlerovi... skoda jen, ze nedal ten obrazek Lide jako darecek, to by bylo opravdu povedene. no uvidime, treba to vyjde me... byl by to peknej darek k dvacatinam... *3*
          no uz aby to bylo!!! serga uz taky hori nedockavosti... lol
          • nalanien

            Re: Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

            Jeee tak se stavte ke mně domů na výstavu, já jich mám *1* *1* *1* *14* ehm, no dobře, uklidníme se, žeeee *4* no je fakt že teď už obrazy nedostávám a nedostávají je ani lidé v mém okolí *7* tak si musíte ode mě sednout hodně daleko *5* *1*
            • .em

              Re: Re: Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

              *1* *1* *1* *14* *14* no ale to nás zase asi Petr v té poslední řadě neuvidí... *9* *1*
  • .em

    mrtvo

    zase je to tady jakési mrtvé... všichni okamžitě vrátit z dovolené a píšeme, píšeme...
    • lidus5

      Re: mrtvo

      Z dovolené?!? Kéž by... !!! A nebo myslíš z Liberce? *1* *1*
      • .em

        Re: Re: mrtvo

        *1* ne myslim z krety, kanarskych ostrovu nebo sydney... ale jestli tys byla nekde v liberci...
        • lidus5

          Re: Re: Re: mrtvo

          Co na Krétě?? Já myslím, že v Liberci je to hezčí!!!.... *15* *15*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: mrtvo

            jojo, Liberec, to je zlata lod, za klukama z Liberce chod!!! *1* *14*
  • lidus5

    Proč?

    Mohl by mi někdo objasnit důvod zkrácení Cirkusu Havel... Protože to prostě nechápu.. Proč?! *9* *9*
    • .em

      Re: Proč?

      asi jsi vsude, kudy jsi chodila dostatecne nahlas nekricela PTAK! mozna... nebo jsou proste lidi blby a nechodili... to by chtelo nejakou vzpouru!
      • lidus5

        Re: Re: Proč?

        Nj to jsem nekřičela... Ale myslela jsem na to pořád! Vzpoura!! Stoupnu si před divadlo a budu ořezávat tužku, tak dlouho dokud nebude zasypán vchod!
        • nalanien

          Re: Re: Re: Proč?

          Tak tužka mě dostala... tomu se aspoň říká výhružka!!!! *1*
        • .em

          Re: Re: Re: Proč?

          a ja lidem, co pujdou okolo budu rikat, ze uz neni kam jit... a z bublifuku budu foukat male bublinky, ktere se jako nase myslenky budou pomalu vznaset k nebi
  • lidus5

    Ach jo!

    Asi bude brečet!!! Já chci vidět Zločin a trest ještě po třetí a po čtvrtý a po.... *9*
    • .em

      Re: Ach jo!

      odesel. on proste odesel. navzdy. vzal si kytku a odesel. achjo.
  • lidus5

    Rozkaz

    Kdo neviděl film Proměny, at okamžitě jde do kina!!!
    • Re: Rozkaz

      jsem rada, ze se vam film libil...snazili jsme se:)
      • .em

        Re: Re: Rozkaz

        ... snazili jsme se...? vy jste jeden z tvurcu? a muzu mit maly dotaz...? kde se film natacel? a kdy? dekuji...
        • Re: Re: Re: Rozkaz

          lokaci bylo spousta, hlavne Zlin, potom neco v Brne, neco v Praze, linie stare zeny ve Vacenovicich a na zaberech bez lidi vsimavi poznaji Ostravu:)

          natacelo se hlavne v lete 2007, ale dotocky se tahly jeste asi rok:)
          • .em

            Re: Re: Re: Re: Rozkaz

            jeee moc dekuji. opravdu se mi to velmi libilo. prestoze jsem sledovala osudy neznamych lidi, tak jakoby se to vsechno nejakym zpusobem tykalo i me...
            uz se nemuzu dockat, az se na to podivam znova... nevite, kdy to pobezi v televizi? zda-li teda vubec...
            • .em

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozkaz

              ano ano, nadsenci se koukali a smekaji klobouky...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rozkaz

              tak to je jeste opravdu predcasne mluvit o tv vysilani...ale v budoucnu se snad dockame:)
              a pro nadsence tuto sobotu 16:55 film o filmu:)
    • .em

      Re: Rozkaz

      ale OKAMZITE! (vase rani jizda tramvaji uz nikdy nebude jako driv...)
      • nalanien

        Re: Re: Rozkaz

        Já už jsem natěšená dlouhou dobu, i díky recenzím, kde Petra chválí... ale ještě alespoň do 16. nemůžu - kvůli sázce s kamarádkou *1* ta která ji prohraje, platí, a to se mi nechce. Napište k filmu nějaký komentář, ať z toho aspoň něco mám už teď *3*
  • .em

    jevištní dělník č. 2

    no proste bozi!!! Chyt zajice, at ho mas! na tohle se proste neda jit jen jednou... takova spouta deje, to se za jeden vecer vstrebat neda... obrok je obrok a hrach je hrach! jen, skoda toho odchazeni, ze jsem ho jaksi nestihla precist... tak snad uz to ten NEKDO brzo vrati! ja ma taky pohlavni pud! musim to videt jeste jednou! ptak! a mozna i vickrat... jojo, petr exceloval, ale teda jirka vyoralek mu pekne slapal na paty *1* *1* padaj mi kalhoty, sach!
    • nalanien

      Re: jevištní dělník č. 2

      No můj favorit vedle Petra je - zvlášť ve druhé polovině - Robert Mikluš,-) ale nic proti Vyorálkovi. Jsem moc ráda, že jste si to užily a líbilo se vám to. Na Cirkus moc lidí nechodí, viděly jste samy, tak určitě zase přijďte :) a ten sraz nějak vymakáme *5*
      • .em

        Re: Re: jevištní dělník č. 2

        urcite, urcite, urcite pujdem jeste jednou (ne-li dvakrat... nebo dokonce vickrat... *14* )! je to vazne bajecny, vubec nechapu jak to nekdo mohl dat vsechno dohromady, tolik pribehu... veci... odkazu... proste klobouk dolu pane Moravek... jojo robert... no vsichni tam jsou bajecni... *14* nepujdes tedka v kvetnu na ten den otevrenych dveri nebo na nejake predstaveni v ramci tydne kejkliru?
        • nalanien

          Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

          Jdu 16. na Návštěvníky, Rukopis i Meteor a 17. na onen Den otevřených dveří, i v Hadivadle,-) tak dáme sraz Petrova fanklubu? Už se vám matura asi blíží, držím palec... *3*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

            na ty Navstevniky jsem se taky divala, ale obavam se, ze tam bude strasna spousta lidi, ale kdybysme se jakoze opravdu domluvili, ze se tam najdem, tak bych sla rada... ehm... no ja vlastne ani nemam s kym jit, vis, ona tady pani Lida se rozhodla, ze se bude ukrutne ucit (ten vikend nam zacina svatak...) a ze sem neprijede... no jinak na den ot. dveri se chystam nejdriv do Husy, tam bych chtela jit hned od zacatku a pak do HaD... ikdyz ja tam vlastne jdu uz v sobotu v ramci muzejni noci, ma tam byt nejake predstaveni (zrejme ten Pruchod komplexu) a mozna si tam budeme moct prohlednout i ty prostory, no a kdyz ne tak tam pujdu i v nedeli - to da preci rozum, ze? *14* no takze to jsou me plany a kdyby ses chtela teda nejak poradne domluvit tak tady je muj mail: m.klisova@seznam.cz
            jo pak me jeste napada, ze jsme se domlouvali, ze bysme sli 26.5. na Cirkus a 27.5. na Shakespyre, ale to jeste neni uplne jisty neb v tom tydnu maturujem a jednak jeste nezname rozpis, takze nevime, kdy pujdem a navic vlastne ani nevime, zda-li toho budem schopni... tak ahoj, divadlu zdar!
            • lidus5

              Re: Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

              No jasně, že se paní Lída rozhodla ukrutně učit!!! Ona totiž si chce derniéru Raskolnikova užít, a mít maturitní vysvědčení v kapse!! *3*
  • lidus5

    Láďa č. 7702

    Čím začít?? Prostě už jsem Láďa!!! Fakt se mi to mooooc líbilo!! Pták! Tolik věcí na scéně, tolik herců, tolik děje, hudby, tance, akrobacie... Pták! No a Petr samozřejmě zasejc exceloval... *14* *1* Sice v té druhé půlce jsem nevěděla, o které Havlovy hry se jedná, jelikož NĚKDO si je vypůjčil v knihovně, ale i tak se mi to moc líbilo. Pták! Jsem fakt ráda, že obava z toho, že to nepochopím mě nepřiměla si to nechat ujít! Pták! Začnu se učit hrát šachy! *15* Pták!! *14*
    • nalanien

      Re: Láďa č. 7702

      Asi začnu psát básně *1*
  • lidus5

    pochopte!

    Ještě bych chtěla dodat, že to měla být legrace! Musíte nás pochopit, my totiž maturujem, takže se potřebujeme rozptýlit... *5* No a divadlo je dost dobrý rozptýlení! No a kdo zná seriál Profesionálové, tak ví, že Petrovi teda humor nechybí... Jo a ten Láďa...Jdu v úterý totiž na Cirkus Havel...Viděl už to tu někdo???
    • nalanien

      Re: pochopte!

      No tak jestli maturujete, tak je mi to jasný *1* já z toho šílela před rokem a divadlo bylo snad to jediné, co mě vážně dokázalo rozptýlit a rozesmát... Maturita je zlo *5* mně ten Láďa byl dost podezřelý,-) ale je vidět, jak jsem maturou stále poznamenaná, asi se mi vypařil mozek *1* byla jsem na Cirkusu třikrát, teď jdu taky... ale těžko hodnotit, někdo to nepochopí a nic mu to neřekne, někdo je nadšený *14* taky na to nechodí moc lidí... každopádně mně se líbí a při každé návštěvě ještě víc *15* tak pak napiš, co na to říkáš.
      • .em

        Re: Re: pochopte!

        teeeda, to jsem netusila, ze se tady zvedne takova vlna nevole... dyt to byla jen legrace... myslim, ze to z toho jde jasne videt, ne? rozptyleni je ted opravdu potreba, tak nam ho trochu doprejte... wow tak to by bylo fajn, kdybysme se ted na Cirkusu nasli a vymysleli neco na toho raskolnikova, jsem jednoznacne pro! *14* tak se mejte Ladove...
        • nalanien

          Re: Re: Re: pochopte!

          No jo, tak se "omlouvám", že mi tady k té srandě tenhle veřejný prostor nepřišel úplně vhodný, ale ok, beru to.. hlavně že to tu žije *1* ok, no fotky tu máme, přestávka tam bude, tak třeba *5*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: pochopte!

            jojo, asi to nebyl zrovna nejlepsi napad, ale jak rikas, ozilo to tady - a ucel sveti prostredky ne? no nechme to uz byt... tak mozna!
  • Jako halooooo?

    Holky, jste v pohodě? Tady je to snad o Petrovi, o jeho rolích a kariéře, ale nikdo tu není zvědavý na vaše předhánění se kdo se zná se kterým hercem a kdo mu co řekne, kdo viděl Petra bez košile a nevím co ještě,-D Klidně si vyměňte maily a vymýšlejte si v nich. Slečně chytré bych příště doporučila, ať se nejdřív podívá na program Husy, než tu začne vykřikovat něco o tom, že Petr by s takovou rolí nikdy neskončil (mimochodem - to nezáleží jen na něm,-)) atd. Derniéra Raskolnikova je 30.5., tak honem pro lístky... Raskolnikov se hraje už 6 let a to je sakra doba.. i pro Petra to musí být hodně náročné, přes to jak je výborný herec. A je logické, že když dramaturgové ukončili projekt Sto roků kobry, Bratry Karamazovy, Stavrogina, tak že brzy skončí i Raskolnikov... ještě se vrátím k tomu vašemu rozhovoru - nechovejte se jako čtrnáctileté puberťačky, kdyby si to tu přečetl Petr, tak se propadnete do země, trošku se chovejte jako lidi, což by si Petr určitě přál,-) a mimochodem si myslím, že kdo Petra opravdu osobně zná, nemá potřebu s tím někde exhibovat,-) takže klídek kočky! A hezké jaro a hezké zážitky v divadle..
    • lidus5

      Re: Jako halooooo?

      Ehm, za prvý já v pohodě nejsem!!! To vím i sama... A za druhý diskuze je diskuze, takže mi tu diskutujem!!! A že je derniéra to vím taky!! A lístek mám taky! Nemůžu za to, že někdo nedá své fantazii průchod! Sice s tím, že kdyby si to Petr přečetl, tak se propadnem do země máš pravdu, ale co už... a kdo vůbec ví jak se má správný člověk chovat?!?! A taky nevím proč bysme si měli vyměnit maily...kdyby si měla trochu důvtipu, něco si domyslíš! *3* Takže takhle... Jo jinak bych chtěla říct, že se už moooc těším na Petrova Láďu....!! *14*
      • nalanien

        Re: Re: Jako halooooo?

        No nic, nebudu se už tvářit bojovně, jsem ráda, že tu přibyli lidi... tak nezkusíme nějaké normální téma? A nějaký sraz fanklubu bude?,-) Na Raskolnikovi? *1* že bychom třeba koupily kytku... na to jsem expert *5* a neznáte baladu? myslím uživatelku. Bohužel se tu nějak dlouho neukázala *7*
      • nalanien

        Re: Re: Jako halooooo?

        Ano, tohle je diskuse, pro víc lidí - a ne každýho baví číst ty vaše rozhovory, tak si je laskavě užijte někde na icq... tady se snad dá bavit i reálně a aby se mohlo zapojit víc lidí. Člověk aby nějakou užitečnou informaci pohledal *7* No na tu derniéru ses teda netvářila *5* a vytahovat tu soukromé informace už je trošku trapné, ne? Kdo ví, ten ví a kdo neví, ten to vědět nemusí. Rovnou to můžeš nasprejovat někam na zeď, ne? *3*
        • lidus5

          Re: Re: Re: Jako halooooo?

          Nechápu... Jaké soukromé informace?!?! A jak, že jsem se natvářila na derniéru... Však kdo nechtěl číst to nemusel! Ale jinak jsem taky uvažovala nad nějakým fan dárkem... *3*
          • nalanien

            Re: Re: Re: Re: Jako halooooo?

            třeba časem nějaký dárek vymyslíme *7* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit