Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Kotvald

    je velmi zkušený zpěvák, dá se poslouchat celá léta, přináší svým fanouškům radost z neotřelých písniček, jeho taneční projev je také zcela neopakovatelný a "vypilovaný" do všech detailů. Fandím mu a těším se na další vystoupení!!!
    • Re: Petr Kotvald

      jeho kroky se nedaji naucit bez nej zkousela jsem to
  • Ca plyne

    Včervnu jsem byla na Petrově vystoupení v Ceské Lípě.Bylo to super.Měla jsem stejný-krásný pocit,jako když jsem chodila na jeho koncerty,když mi bylo 16.Ted mi uz táhne na 40,ale když je Petr v televizi,nemužu si to nechat ujít.I když u toho mám komentáře mé 16-ti leté dcery a manžela,který si za těch 18let semnou už na to mé blbnutí zvykl. *14*
    • Re: Ca plyne

      Dobrý den, se zmíněným příspěvkem mohu jen souhlasit. Také jsem tam byla a jsem na tom podobně. Nedávno jsem si užila vánoční koncert v Jiříkově. Super, i když doma poslouchám, že se vracím do puberty. Monika
  • jsi víc než dobrý

    Přesto že už nejsem žádná mladice, oceňuji, že jsi ukázal publiku, že jsi lepší než Hložek!! Když slyším Tvůj hlas, obzvlášť v některé písni, zapomínám v tu chvíli,kam patřím ve svém životě. Držím Ti moc palce! A to už Tě poslouchám asi dvacet let.
  • babuteam

    I love you

    si super a ráda bych aby ste vystoupil u nás v malebném městečku v jižních čechám a to v písku kdyby jste přijel tak bych ta vás určitě přišla :dej nám sex a netrestej nás.....,holky z naší školky,atd super nazpívaný písničky *14* *14* *5* *14* *5* *14* *4* *5* *15* *3*
  • patranie

    ...chcem sa obratit na znalcov Petrovej diskografie z obdobia, kedy spieval spolu so Standom Hlozkom...

    ...v 80-tych rokoch hravalo celostatne radio piesen, ktora sa hravala v case zbierania chmelu...nic viac si z piesne a okolo nej nepamatam, iba snad ze bola vesela a tanecna a neviem sa nikde dopatrat po titule...

    ...dakujem za pomoc...Juraj
    • Re: patranie

      Dobrý den Juraji,
      podle mého názoru by se mohlo jednat o písničky z filmu Starci na chmelu,
      které nazpívali také Petr Kotvald, Hanka Zagorová a
      Standa Hložek. Jmenují se Milenci v texaskách, Kdyby
      sis oči vyplakala, Život je bílý dům a Den je
      krásný. Oficiálně vyšly tyto písně jen na LP
      desce jménem Dluhy Hany Zagorové z roku 1987. Pokud
      budete mít zájem, LP je k dispozici na
      http://www.pk-hudba.estranky.cz
      http://www.pk-hudba.estranky.cz/s tranka/--lp-- Cana je
      90,-Kč+ poštovné a balné, jen nedokáži odhadnout
      kolik by to bylo když by se odesílala na Slovensko, To
      by jste se musel domluvit s člověkem, který to má na
      starosti na mailu pk.hudba@seznam.cz

      Potom tyto písně zazněly také v pořadu se
      stejným názvem, Dluhy Hany Zagorové s podtitulem ,,Na
      chmelu,, z roku 1984.

      S pozdravem Lenka Viktorová, Oficiální Fanklub Petra
      Kotvalda. OFPK, o.s.
  • Florida

    Ahoj Péťo. Seznámili jsme se na Key West ve Woltrs gril... kde jsi měl vystoupení...byl jsi bezva i tvoje tanečnice. Hezké narozeniny. Zdraví tě Šárka, Zdeněk, Hanz a spol.... !! *3*
  • Petr Kotvald

    Mne se písničky od Petra Kotvalda některé je tam líbí,někdy holt mají slabší místa a jindy jsou skvělé,těším se už na nové cd,snad na něm bude víc tanečních věcí než na albu Principál,nedávno jsem si na Kotvald.cz objednal album MCMXCVI z roku 96,které jsem dlouho sháněl a myslím si,že to bylo to nejlepší co v 90 letech od něj vyšlo,navíc je na něm dost tanečních věcí,hodně je na něm slyšet Eurodance,pak se my ještě líbilo album z jejich produkce Jindřicha Parmy Mumuland Orchestra party mix 2002,takové tipické letní ostrovní taneční prvky,je škoda,že už ta hudba Petra Kotvalda není taková jako dřív,některé písničky mají takovou zvláštní atmosféru "emotivní ladění".
    • Re: Petr Kotvald

      nove album vyjde ke konci prazdnin a boudou i nove pisne napriklad prave tady a pre ted
  • NAROZENINY

    všechno nejlepší k narozkám!!!!!:)
  • annaradlova7

    NAROZENINY

    Petulko,všechno nej,nej k Tvým dnešním narozeninam.Jsi super! *3*
  • legoplast

    narozky

    Petříku, wše nej k narozkám, at se ti splní wše co si přeješ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit