Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srazííík

    Ahojiiik všem,mě se Peťa moooc libí ;-).Tím jak zpívá,kam až se dostal a co všechno udělal.Myslím si že léta a stil kdy začínal byl lepší než má teď ale to je věc názoru.Právě proto jsem se chtěla zeptat jestli by jsme nemohli vsichni uspořádat sraz a říct si co o něm kdo ví a neví.;-).Myslím že by se dalo i zařídit aby na sraz přišel i Petr K. osobně. =-).Komu se tento nápad líbí ať napíše na můj e-mail chipska17@seznam.cz a uskutečníme to co jsme nakousli =-D *3* *4* *14* *14*
    • Re: Srazííík

      Sraz fanoušků Petra Kotvalda se koná 27.6.2009. Více na stránkách Oficiálního fanklubu www.petrkotvald.cz nebo nyní i na www.pk-hudba.estranky.cz *4*
  • cože?

    Muže mi někdo říct, proč tady má napsáno 49?vždyt je to uhozeny.ja sama jsem tomu verit nemohla,je to divny. *5* fakt peto jen tak dal
    • Re: cože?

      teď už 50 *3*
    • Re: cože?

      Ahoj Lejlo, jestli se divíš tomu, že je Péťovi 49 let, tak sice je fakt, že vypadá vážně o hodně mladší, ale těch 49 mu opravdu je. *3*
  • Oficiální Fanklub Petra Kotvalda

    Na www.petrkotvald.cz vznikl Oficiální Fanklub Petra Kotvalda. Info a přihlášky na mailu Lenka-Viktorova@seznam.cz *4*
  • Sraz fanoušků

    Sraz fanoušků Petra Kotvalda..........více na www.petrkotvald.cz nebo na mém mailu. *4*
  • Petr Kotvald

    a jsem za to moc ráda že jsem se s ním mohla setkat osobně
  • Petr Kotvald

    Petr je nejlepší!! Mám od něj asi pet autogramů ze 30.12.2008 kdy jsem s nim zpívala ve Znojmě na zahájení adventu...JE PROST2 NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ!!! *14* *14* *4* *3*
  • Oficiální fanklub

    V příštím roce bychom chtěli navázat na činnost Oficiálního Fanklubu Petra Kotvalda, který vedla Tereza Carvanová. Na začátku nového tisíciletí jeho funkci nahradily Petrovy oficiální stránky, přesto jsme se ale rozhodli Fanklub vzkřísit a sdružovat v něm pod jednou střechou Petrovy fanoušky.
    Fanklubácké stránky budou fungovat na současném webu www.petrkotvald.cz, na němž Vás budeme informovat o všem možném, co se bude okolo Petra dít.
    Prvním počinem obnoveného Fanklubu bude sraz všech Petrových fanoušků, který se uskuteční začátkem léta 2009. Dále bude naší snahou zajistit pro fanoušky starší materiály (plákáty, cédéčka, ....), jenž jsou těžko k sehnání. V plánu je i mnoho dalších věcí, o kterých Vás budeme včas informovat.
    V případě Vašeho zájmu o účast v Oficiálním Fanklubu Petra Kotvalda pište na mail Lenka-Viktorova@seznam.cz.
    • Re: Oficiální fanklub

      to jo
  • Petulka

    Awojky všem ... Já jen že peta je nejlepsí zpěvák této doby a i těch předtím...Krásně zpívá a ještě lépe vypadá ,a že mu není 20?!To ma asi blbou občanku at jsi de přepsat 49 na 25 protože je upe boží....Strašně moc ho mám ráda je to nejlepší zpěvák ze všech a podle mě na něj nikdo nemá ani K.Gott kterej má pres 30 slavíku ty lidi jsou snad uplně hluchý tolik slaví mámíttady Petr protoze si je zaslouží a jeste jednou je strasne moc klásej,klásně zpíva ... ju prostě Bomba bomba bomba....Lowísek - lowuju.... *14* *14* *5*
  • text

    Prosím nevíte někdo kde bych moha sehnat text k písničce Vánoce hrajou glorijá? prosim moc by mi to pomohlo
    • Re: text

      nevím,všude dávají jen hudbu a text nikde-ujdeto.cz ani teenage.cz,tento text neobsahují *9*
  • Nové stránky

    www.pk-hudba.estranky.cz........... Na těchto stránkách najdete archivní alba,které Petr vydal.
    Můžete se však těšit i na nové nosiče, které byly odkoupeny skladem a nabízeny budou pouze zde. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit