Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gerbera

    Míše

    S tím souhlasím. *14*
  • Petr

    Petr je skvělí zpěvák, krásně zpívá a je prostě úžasnej... *4* Určitě se někdy schledáme na tvém vystoupení. Míša *14*
  • zamysli se

    ahoj peto, ty sis to spackal tim ze si chtel na tu solovou drahu... pritom spousta 17-19 a i vic "rocniku" na tech diskotekach vitaj ty pisnicky ktere ste zpivali driv. a navic to bylo i opravdu hezceí.skus se vratit a vzit standu spatky kjestli ti prominul,za to zes ho odkopl. myslim ze takle by sla tvoje popularita nahoru i kdyz o to vubec nejde. de o to ze bude opravdu lepsi i protebe to zkusit se standou znovu ... a ja te moc prosim. myslim si ze ze ti co te poslouchaji , si to mysli taky ... nebo aspon velka vetsina.
    • Re: zamysli se

      no petrovy ta solova draha jde myslím si ze je lepsi nez se Stanislavem hlozkem no petr to umí prodat ne na to ze standa kdyz sem ho videla ani nevedel coby petrovy to sekne takhle a myslím si ze by toho byla skoda protoze neni co resit petr si vybudoval krasnou karieru neni co resit petr je nej zpevak i ben stanislava a myslím si ze standa si vybudoval karieru svoji tak jakou si predstavoval
    • Re: zamysli se

      Myslim že tady slečna to měla namysli trošku jinak.Myslela si jako Ten stil a hudbu viť?Jestli to myslela takle tak se na tom shodnema snad všichni.Ale i tak mám Petra ráda a podporuji ho.=-) *4*
    • Re: zamysli se

      si se asi zbláznila?!si uplně pitomá?!debilní hložek ten to pétovi akorád kazil ... prostě peta je na solovy karieře uplně senzační ... podívej se na hložka ?!jak vypada .... a vystupuje?!asi težko co?!pres to svoje bricho by ani newidel na diváky prostě Petulka je nejlepsi nejlepsi a nnejlepsi a tak se zase uklidni - ikdyz to nikdo nebere vázne co si napsala ale jeto fakt píčovina nechápu.....Porstě Petr je kládnej a klásne zpíva a jeho solová kariera je nejlepsi nejlepsi a nejlepsi *14* *14*
    • Re: zamysli se

      jde to Péťovi dobře i bez Standy
    • Re: zamysli se

      Tak tohle si nemyslel/a vážně,že ne? Podívej se kde je dneska Hložek a kde Petr......To byl asi jenom vtip dne.A vrať se za svou češtinářkou na základní školu a ať ti dá opakovací lekce z českého jazyka. *3*
    • Re: zamysli se

      Zamysli se sama nad svou češtinou.LUCKA.
  • SETKÁNÍ

    Ahoj lidičky,kdo by jste měl zájem o setkání fanoušků a fanklubáků P.K. ozvěte se na mail lenkatomasova@seznam.cz *3*
    • Re: SETKÁNÍ

      Ahojky o setkání fanklubáku fakt stojím takže za mě ju...Awojky kdyby neco tak se ozvy awojky
  • novy song

    Ahoj vsichni! Slysela jsem o nove tanecni verzi "milujem se cim dal vic". Vi o tom nekdo? Moc rada bych si to stahla, koupila nebod aspon poslechla. *3*
    • nickyy95

      Re: novy song

      Dobrý den, nevím jestli jse jí už nesehnala ale můžu vám jí poslat :)
  • Petr Kotvald

    Milý Petře!
    Nevím,jestli tohle budete vůbec číst, ale chci Vám říct,že jste pro mě jednička,znám snad všechny Vaše vyšlé písničky a moc mi pomáhají projít životem,který mnohdy není zrovna jednoduchý(ale kdo to má lehké¨,že?).Váš vánoční koncert ve Vyškově byl pro mě opravdu zážitek, moc mě mrzelo,že jsem musela domů a enmohla jsem s Vámi ještě mluvit(jsem ta fanynka,která Vám neomaleně hned po koncertu vlezla do šatny), ale při první příležitosti si to nenechám ujít.Přeji Vám krásné vánoční svátky a celé Vaší rodině zdraví štěstí nejen v Novém roce. *4*
  • Petr Kotvald

    Petr je zpěvák s nepřekonatelným hlasem, jeho vystoupení jsou zážitek, prostě je super!!!! *3*
    • Re: Petr Kotvald

      petr je takovy ma nadherny hlasek cisty petr mnel byt legenda
  • Petr

    Ahoj,já souhlasím se vším kladným co se tu píše o Péťovi,je to úžasný zpěvák a především člověk.Byla jsem na festivalu kde zpíval,a na tu show nikdy nezapomenu!Díky za takové lidi,jako jsi ty!Míša *4* *3*
  • Píseň

    Prosím o radu, kde sehnat CD Přísně soukromá sci-fi. Děkuji
  • petik

    ahoj Petulko! jsi nejuzasnejsi na svete! miluji te posilam pusinky! Verca

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit