Přejít na výpis diskuzí

Petr Kotvald

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petik

    ahoj Petulko! jsi nejuyasnejsi na svete! miluji te! posilam pusinky! verca
  • Zlatttooo=o***

    Neeeeejlepší zpěvák na Zemi, je fackt neeeej z neeeeej!!!!! Ty narážky, na Petra jsou trapný...!!!! Možná ty určitý lidi akorád, žárlí bo zavidí!!!! Protožě je SUPER a NEEEJ!!!! LOVE YOU!!!!! *14* *15* *14*
    • Re: Zlatttooo=o***

      jo mas pravdu je super *14* *14*
  • SUPER!

    Zpívám ve sboru Petrklíč, který vystupuje s Petrem a můžu říct, že Petr je strašně hodnej a milej a má moc milou manželku a super dceru! prostě jsou báječní lidé! Mám je ráda a moc! *4* *3*
    • Re: SUPER!

      To máš štěstí,já bych taky moc chtěla Petra osobně poznat, protože si myslím,že je to skvělý člověk *1*
    • Re: SUPER!

      Ahoj, kdyby Ti to šlo, moc Tě prosím, pošli mi text písničky Karel..... "...kam se koukneš, všude jméno Karel...."

      Díky moc mojebara@seznam.cz
      • Re: Re: SUPER!

        ahojky Peto jak se mas co dela Rudy
  • Ahojky všichni, Petr je NEJlepší a nikdo to nezmění.Pétˇoˇdrž se, Tvoje písně jsou nejlepší!!!!!!!
  • Oh susi

    Tak, řekla bych, že se jmenuje Oh Susi :-) a já prosím o ten text písně Karel, dííííky
    • Re: Oh susi

      text písne najdes na stranka karaoketexty.cz
  • Text písně Karel

    Péťa se Standou nazpívali písničku Karel, prosím, kdo by mi mohl napsat její text? Prosíííím, díky Bára *3*
  • Ahoj lidi jak se jmenuje písnička O Sůsi, vlásky tvé jsou blond.... děkuji *9* *3*
  • Mám ho strašně ráda poslouchám ho vždy když je mi mizerně to se pak dobře uvolním a to je super.Mám Taxitotak neber,Planetu sváďění atd napište mi. *3* *1* *14* *14* *3*
    • milacek

      posloucham ho kdyz jsem ve stresu. Mam Nejvetsi hity, Vanoce prichazeji, Taxitotak neber aPrincipala!
    • Re:

      Ahoj, já Tě moc moc prosím o text písničky Karel Díky mocmocmoc Bára
      mojebara@seznam.cz *4*
  • Jdi do prdele.....
    • Re:

      visco jdi si tam sam podivejse co vybudoval petr a co jsi vybudoval ty!!!!!!!
    • laska:

      do prdele si muzes jit sama!!! peta je nejuzasnejsi na svete! polib mi prdel!
  • Nevíte jak se jmenuje píseň, kde se zpívá¨Ó Sůzi, vlásky tvé jsou blond.....¨

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit