Přejít na výpis diskuzí

Petr Lesák

OSOBNOST 15.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic mi do toho není-ale býval zjevem v pohodě-ale teď jsem si několikrát všimla že má vyholené obočí a tím na mě opravdu působí jako Gay,dřív měl obočí normální a vypadal lépe!!!!
  • Tereza

    .........

    Prej zjevem..Tak jestli se ti nelíbí chodit sem nemusíš.A budte tak od tý dobroty a přestante tu řešit jeho OSOBNÍ věci!Vám taky nikdo do soukromí neleze!Je to fajn moderátor,působí na mě líp jak Novotný.
  • Oprava

    Zdravím Petře,v hádej kdo jsem,jste prohlásil,že cesta do Austrálie je vždy s přestupem.Byli jsme tam rok před Váma a letěli jsme s LAUDA AIR z Vídně do Sydney s mezipřistáním v Kuala Lumpur,ale bez přestupu.To jenom tak na okraj.Ale že nemůže být člověka,který by se nechtěl vracet,je bezpochyby.
  • 5 proti 5

    Dobrý den pane Lesák. Ráda se koukám na pořad 5 proti 5 ani proti vám nic nemám. Máte příjemný projev a dobře moderujete, ale chtěla bych se vás zeptat proč po každém kole danému týmu, který vyhrál body musíte gratulovat? Samozřejmě, je to zdvořilost, ale občas už je to trapné a druhá věc-proč každé ženě (občas i muži) říkáte zdrobnělinou? Zdeničko, Petruško, Janičko, Maruško. Zkuste se nad tím zamyslet. Děkuji
    • Je to GAY ;) Tak se nediv
  • petr

    Mno Petr Lesák nemůže bejt teplej když na základce chodil s mojí tetou.. inu,svět je malej,no...xD *4*
    • Re: petr

      a na střední s mým dědou
  • hm

    nevíte někdo kolik p.lesák měří? *7*
    • Re: hm

      si ho změř... třeba očima xD
  • páni

    Ted na toho chápka koukám , on je fakt k sežrání. V obličeji je opravdu moc pěknej, nutí k zamyšlení, má něco do sebe.
    jojo toto bych chtěla znát osobně.... *3*
  • peťaa

    Péťa je upa sexy chlapaak :o* a ten jeho usmev? bozii....... *14* *14* *14* je upa k sezrani *14* .......
  • adam

    chtěl bych icq na petra lesáka !!! *1*
    • :))))

      Koukam na 5 proti 5 ale ze mu je 36 sem myslela ze nak pres 20 *3*
  • alena

    uz u kazdyho slova nerika TAK je k sezrani koukam se na nej porad papa *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit