Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi te nejlepsi zpevak,herec a taky youtuber.Sleduju tvoje videa skoro furt.A chtela bych jednou byt na tvojem koncerte (myslela jsem vas se SLZOU) JSI proste fajn! Jsi nejlepsi! Diky ze jsi tu snami !
  • *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* ahoj Petře jsi nejlepší jsi prostě lepší než Karel Gott
  • Jo a muzu ti rikat ahoj nebo dobry den?
    Jo a tu praci jsem myslela jako treba skladat pisnicky nebo skladat pisne a spolu zpivat nebo neco takoveho
  • Ahoj petre jses fakt skvelej a chela by jsem se zeptat jestli pro tebe nemuzu pracovat .prosim prosim
  • Neřeš jak píšou pleteš se tady do každýho psaníčka anonyme.
  • Co tě to zajímá kolik jim je proč rači neřekneš kolik je tobě chytrolíne taky určitě psát neumíš tak to rači nech plavat a kolik je mě to ti neřeknu.
  • Hele ty chytrolíne (anonyme), hlavně že ty tady všechny lidi komanduješ a máš na ně blbý poznámky a sám nic pěkného nenapíšeš, že? Neříkám že já jsem nějaká chytrá ale můžeš snad napsat něco pozitivního!! Kdyby tě to zajímalo mně je 10 let. Kolik teda tobě když jsi tak chytrý? Když už jsi dospělý tak promiň ale to mně naštvalo.
  • neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsou tu kidi
    *16* *16*
  • ahoj petře si muj nejlepši spěvak a youtuber napišeš mi tel čisklo *3* *3* *3* *3* *12* *12* *12* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
  • petře si opravdu dobri youtuber i zpěvak maš velmi dobre videa *3* *3* *3* *15* *15*
  • Prosím vás, kolik vám je let?? Píšete same hovadiny *16* Neumíte psát! Když neumíte psát tak ani nepište! Aspon tady!!Nebo se aspon naučte psát!!A jinak Petře jsi superr *14*
  • když!! *16* *16*
  • HOGGY nebo-li PETR LEXA je sice super *14* ale ty neumíš psát *1* kolik ti prosím tě je??
  • Ahoj Petře nebo li hoggy seš opravdu supr čupr kluk srandovni opravdu a nevim co ještě dodad ale si SUPER SUPER *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* a sleduju tvá videa *14* *14* *14* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *3* *3*
  • Ahoj Petře jsi ten nejlepší zpěvák s Lukášem jako slza máte ty nejlepší písničky nejlepší písničky jsou od vás
  • Si úžasní Petře nevadí gdiš tí tak říkám
  • Ahoj hoggy ses Můj nejlepší Spevák a youtuber( ses nej)☺
  • Hoggy Ahoj ses Můj nejlepší Spevák a youtuber ses straně simpatickej ☺
  • Hezky spivas ja a moje kamoska te zboznujem na jedne veci se s ni schodnu oblibena skupina. :-)
  • Já tě miluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit