Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zda se mi to nebo je Hoggy lepsi nez Gogo *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • hoggy je super youtuber!kto súhlasí like!:) *3*
    • ty si fakt pako, tady není HOGGY ale PETR! Prosím už to pochopte, věřím že kdyby si toto četl tak s mu naženou slzy do očí *13* *13*
    • je hezki kdo souhlasi dejte like je mi 23 a bydlim v praze a videla jsem ho

      na nejaki parti kde spival a furt ho posloucham je sexi
  • Hoggy je nejlepší youtuber
  • Petře jsi ten nejlepší youtuber a myslím si, že se mnou budou všichni souhlasit jo a abych nezapomněla vždycky říkáš, že jsi zrůda, ale na celém světě máš přes miliony fanynek a fanoušků. *12* *12* *12* *3* *3* *1* *1*
  • Ahoj Hoggy ses hrozne pěkný ja bych si tě vzala hned (myslim za muže) ale asi jsem na tebe mlada. Ses muj nej nej nejlepší youtuber a umiš krasne zpivat neprestavej pls
  • Ahoj Peťo (Hoggy),
    moc ráda koukam na tva videa a vždy se u nich zasměju :)
    jseš strašně roztomilej :3 :*
    *14*
  • Děkuju za přání ❤ jste fakt bezva fans....
    MÁM VÁS RÁD!!!!!!!!!
  • Ahoj Petře mám tě moc moc ráda máš hezký hlas pěkně zpíváš a máš dobrý videa na youtube nepřestávej drž se a neboj se ničeho já vím že si silný jsi dokonalý a máš velký úspěch sleduji tě na youtube i přístav jsi supr prostě dokonalý vážně se drž a nenech se ničím zlomit prostě buď sám sebou *12* *14* *4*
  • Nejmenuje se tak jenom si dělal srandu a Petr Lexa je nádherné jméno a na něj úplně sedí když je také nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Martin Novák je úplná Blbost... ten Kdo to psal musel být úplnej Blbec...A neví co je to vtip -.-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit