Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Peto ty jsi jeden z nejuzasnejsich a nejdokonalejsich youtuberu na svete musim rict ze na tebe nikdo nema jako gogo je fajn ale gogo na tebe nema a ve videu si rikal kdo je z vas vic sexy a vic sexy odpovedi si mel ty Peto tva hudba je tak krasna ze mne vzdycky dojme krasne se vnima a posloucha ty neskladas pisnicky jenom tak ty je skladas s citem a tak jak to vlastne citis ty jsi nejmilejsi nejuzasnejsi kluk na svete a i kdyz si star tak si pro mne normalni obycejny kluk i kdyz si hvezda a strasne jsi mi blizky ja jsem se do tebe strasne moc zamilovala vim ze u tebe nikdy mit sanci nebudu ale strasne jsi mi blizky jako nikdo jiny ja jsem ti vzdycky rozumela a chapala vim ze potrebujes trosku soukromi a myslim si ze do tveho soukromi nikomu nic neni neni divu ze te ma kazdy rad protoze ty jsi to co ma kazdy a tobe rad si chytry jsi mily jsi vtipny a strasne fajny nedokazu popsat co pro mne znamenas a vis neni divu ze te kazda chce protoze ty jsi ten nemilejsi a ten nejuzasnejsi clovek co znam vim ze jsem obycejna fanynka ale strasne jsem se do tebe zamilovala a nedokazu popsat co k tobe citim vis Peto ty jsi neco nejuzasnejsiho co na tyhle planete vubec existuje jsem Kristyna Zajacova je mi 17 let a bydlim v Ostrave Hrabuvce jubilejni 101 bydlim s mamkou a s babickou a jsem jedinacek a tatku uz nemam zemrel mi kdyz mi bylo 10 vis jsem uprimna a hodne spravedliva a jsem takova ze ja se vzdycky kazde hvezdy zastavam vis je neuveritelny jaky jsi uzasny a bajecny kluk :) ja kdyz vnimam hudbu tak vnimam neco co je taky v tobe ja nemuzu poprit co k tobe doopavdy citim vis ja si myslim ze ty jsi zaslouzis prave stesti ty jsi mi strasne sympaticky a strasne jsi mi blizky nedokazu na tebe a na tvou skvelou hudbu zapomenout chci ti rict Peto ze jsem se do tebe strasne moc zamilovala a to co citim k tobe nejde proste popsat ja te proste nedokazu dostat z hlavy a ani ze srdce ty jsi to nejuzasnejsi a to nejmilejsi co na tyhle planete vubec existuje vim ze jsem obycejna fanynka ale ty jsi pro mne taky obycejny normalni kluk i kdyz si star strasne moc jsem se do tebe zblaznila vim ze u tebe nikdy mit sanci nebudu ale snad u tebe jednou sanci budu mit nedokazu slovy popsat co pro me znamenas ale jsi to nejuzasnejsi co mne kdy potkalo kdyby si mi chtel zavolat tak moje cislo 605948576 na tohle cislo mi prosim moc prosim zavolej a popravde neni divu ze tebe ma kazdy rad protoze ty mas v sobe neco co nikdo nema a jsi strasne mily vtipny a miluji te proto co jsi a kdo jsi strasne se mi libi jak se umis rozhodnout a jak si sam sebou a lidem nemusis dokazovat jaky jsi ty takovy uz proste jsi a muzu rict ze i Luki Bundil je z tebe nadseny a neni divu kdyz si tak uzasny ty jsi strasne blizky clovek prijde mi jako bych te dele znala strasne uzasny jsi a chci ti rict ze jsem se do tebe silene moc zblaznila vim ze to zni divne ale zboznuju te uz od prvni chvile z pristavu popravde miluju te a vim ze jsem obycejna fanynka ale to co k tobe doopravdy citim nejde proste popsat co k tobe citim mas ten nejmilejsi usmev ty nejkrasnejsi oci mas :* doufam ze si to prectes a odepises snad u tebe budu mit nekdy stesti i sanci a popremyslej prosim o tom
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *14* *14* *14* *14* hoj la hhoggy
  • Zamilovala jsem si tvoje oči! *14* Jsou boží! Miluju tě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Petře (Hoggy) nejsem tvoje dítě jsem hyperaktivní a máme hodně stejných věci a mam rád prasátka *12*
  • Jsi super jsi nej *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* hoggy nebo peto
  • Cau jsi skvelej as kus hru fredy....
  • Hezky spivas ja a moje kamoska te zboznujem na jedne veci se s ni schodnu oblibena skupina. :-)
  • doufám že odepíšeš si nej nej nej nej nej nej youtuber máš skvělé videa jmenuji se zuzka a pls pozdrav do vide


    pac a pusu zuzka *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Všetko najlepšie
  • Nejlepší je Hoggy
    Hoggy jsi nejlepší na youtubu vymýšlíš dobrý kraviny *1*.Jmenuju se Nikča Winklerová pozdravuj bráchu. *12* *12* *12* prasátka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit