Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A doufam ze budu mit u tebe nekdy tu sanci moc si to preju zavolej mi na 605948576 moje cislo telefonni a nebo mi napis na karaoke textach tynka2222 se tam jmenuju pokud mas karaoke texty tak mi tam napis juuu budu cekat na tvou odpoved jsi ten nejmilejsi a nejuzasnejsi a nejbajecnejsi kluk na svete a pro tebe tu vzdycky jsem vazim si te jako nejmilejsiho a nejcennejsiho snu :* Peto snad si to prectes a doufam ze mi sanci nekdy das pa Peto lovuju te :*
  • Ahoj
    Petře jesti ti tak mohu říkat :-D
    Chtěla bych se zeptat jestli namáš skype.
    Moje kamarádky nechtějí připustit že bych tě mohla poznat. Sleduji tě na YouTube jsi super když jsem tě podkala rozplakala jsem se. Jsi skvěli Youtuber a úžasný zpěvák.
  • Hoggy petr lexa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si nej youtuber a zpěvák!nej song lhůta záruční!tvoje videa jsou nejlepší!A TY SI NEEEEEEEEEEJ YOUTUBER O NĚAKÝCH 100% LEPŠÍ NEŽ GOGO!
    • Hele leonetto co je na něm tak super?
      • co to mi chceš říct že neznáš petra lexu?
        • jo já takoví šílence nesleduju já sleduju menta gejmra a goga
          • ale viděl si jeho video když říkáš že šílence nesleduješ *3*
  • ten je dobrej
    • Kdo je dobrej?
  • Ahoj Péťa napiš mi Prosím telefoníčíslo
  • petře já to vlastně nechtěla moc říkat já sem taky youtuberka daniela ano možná mě znáž jo jeto tak a douvám že jednou si spolu zatočíme videojko ano jo jeto tak já tě strašně miluju já sem ještě před pár měsíci říkala že úplně divní ale potom sem tě spatřila na televizi a pak sem se strašně zamilovala i ve škole mám kluka kterí ho sem odkopla já tak moc brečela ted mně chce spátky ale jedno vám řeknu já mám ještě někoho ráda jorga blanca le né tak jako tebe petře v noci se mi otobě sní ají ve dne já tě tak miluji chci stebou chodit moc a doufám že v tom až virostu víc budeš souhlasit tvoje v budoucnu holka a i celebrita tak áhoj miláčku miluji tě a já sem tá celebrita už ted tak áhojky miláčku můj *14* *14* *7* *8* *4* *15* *3* *14* *2* *1*
  • Všechno nejlepší Petře!!!!!!
    *12* *1*
  • Tomaši kolik ti je let
  • pajjuska
    Vše nejlepší Hogggy *12*
  • Máš krásnej hlas a moc hezky se poslouchá!! =*3 mám tě moc ráda!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit