Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z jsem ti napsala tak se podivej a poslu ti obrazek
    • A kde se mi to má zobrazit,že jsi mi něco poslala? Já jen,že to nemůžu najít. *13*
  • všechno nejlepší k narozeninám. *3* *14* *12* *12*
  • CHRO CHRO *12* *12* *12* *12* *12*
  • no jasně! jinak bych nepsala ty vysmátý smajlíky *1* *2* *15* *3* *4*
    • nachytala si mě a ahoj *3*
      • čau *3*
  • Ahoj lidi vím že to sem nepatří ale hledám muže na vážný sex muž musí mít 30-50 let jmenuji se Alena Pechná je mi 33 let, adresa- Stará 136 Liberec. Nemám žádné problémy se sexem naopak mě to hrozně vzrušuje :*
  • ahoj jsem lucka kuchařová a psala jsem ti koment a podepsala jsem se pod ním jako lucka ku a ahoj *1* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno Nejlepší slavný zpěváku Petre *3*
  • ahoy Hoggy
    jsem lucka kucharová skrácene lucka ku *12* *12* *1* *1* *14* *14* *12* *12* *12*
  • Ahoj hoggy nechce s si někam zajít (Péťa 23)
  • Je vcelku interesující, že jsem zde zatím nenašla nějaké velké množství hatujících komentářů, ovšem co mně víc podivuje, je to, že většina těchto 'lásku odkazujících' komentářů byla napsána dívkami :D tedy aspoň podle jejich nicků (taky je tady možnost, že si jedna šílená fangirl pokaždé změnila jméno :D) já sice nechci být 'ta žárlící haterka', ovšem za prvotřídního kritika se také nepovažuji :D ale já jeho tzv. situaci moc nechápu. Několikrát jsem ho chtěla začít sledovat a již 10x jsem u něj založila a následně i zrušila sub a stále se pokouším zjistit, co je na něm tak ukrutně neodolatelného. Dosud jsem na to nepřišla.
    Nemusím jak jako Hoggyho - YTbera tak i Petra Lexu zpěváka, i když s Lexou jako zpěvákem mám teorii, že ho nemám v lásce, protože jeden z jeho hitů 'Celibát' poslouchají malé...ne malé ale třeba i sedmačky (které jsou stále malé, ale to nechme teď být :D) a to ani nevědí, co slovo celibát znamená doopravdy...bůh ví jestli ho vůbec dodržují :D
    A pak taky to, že je sexy :D s tím se nechci moc rozepisovat a mám v plánu to shrnout dvěma až třemi větami. Já nevím, jak vás ale u mě byla u kluků vždy důležitá výška a on se svými 171cm a já 180cm...to asi nejde :D pak si taky myslím, že cifry na účtu by měly přesahovat 6-ti místné číslo ale to by se v některých případech jako je tento, daly přehlédnout :D
    Možná se mi taky nelíbí, protože to není Robert Downey Jr :D (ne, nejsem gerontofil a vím, že mu už je 50, ale je prostě boží :D) nebo aspoň modrookej blonďák, takže toto je další věc, která závisí na úhlu pohledu.
    A prý že se s tím nebudu rozepisovat...
    • Já jsem náhodou v 3esté třídě a vím co je celibát a jestli náhodou ty nejsi jen vyhytralá čtvrtačka
      • Neříkám že každý kdo celibát nedrží, tak neví, co to je. Třeba mně to řekla máma už ve třetí třídě :D ale hodně lidí aspoň z mého okolí si myslí, zle to je slovo, který si Slza vymyslela, takže určitě mou mírnou 'naštvanost' pochopíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit