Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo jestli chceš tak radši obě dvě. Díky
  • A znas zkupinu 1D ? A jestli jo libi se ti nektery z nich ?
    • Jo a docela v pohodě je Louis Tomlinson,Harry Styles,ale je v pohodě i Zayn Malik. *4*
  • No tak jo zkusim to ale pres fb ne zkusim mu napsat na instagram a jakou adresu chces ?
    • Tu adresu v Praze díky. Promiň,že píšu až teď,ale včera jsem šla spát. Tak díky.
  • Je mi 19 nechces si me pridat na fb?
    • Nevíš adresu Hoggyho(Péti)? Já bych mu chtěla něco poslat do jeho videa Prasečí pošta.
      • Promin ale to nevim :(
        • Zkus to prosím.
        • Zkus mu na FB napsat,ve vidích říká,že když mu na FB napíšem,tak nám adresu napíše a pak bys mi ji mohla napsat na email ahoj.email@email.cz
    • Já bohužel FB nemám. Rodiče mi nechtějí dovolit abych si ho založila. Když to udělám potajnu,tak na to přijdou a mám průšvih *13*
      • A nemas ani instagram ? A znas skupinu 1D Zayn je fakt skveli moc se mi libi a ty ostatni taky
        • NE,nemám *9*
  • Ano Saro pokud chces muzeme byt kamosky budu moc rada
    • Kolik Ti je? Mě 13
    • Díky *4* A Cristiano Ronaldo je Fotbalista. Jeden z nejlepších na světě. *4*
  • Dekuji ti saro nechapu co tomu Tomasovy je je fakt hnusny Zayna mam vazne moc rada a jestli je Pakistanec nebo ne tak to me vubec nevadi mam ho rada takovyho jaky je a ten Tomas by od nekoho mel dostat poradne do rypaku protoze nevim to jiste ale on je I na osobnostech I u Dalibora Slepcika a diky moc
    • Budem kámošky? *4*
      • Saro budem kamošky prosim
        • Ok,budem kámošky. *4*
  • Hoggy je nejlepsi youtuber co jsem kdy videla mam ho rada ale jse directionerka kluky z 1D mam radsiale hoggy je fakt super zpevak I youtuber
  • Ahoj Hoggy. Pamatuješ jak jsi natáčel Geometry dash 2 a jak jsi si myslel,že když otočíš telefon,že jsi s tím ´vyčůral´? Zkus si vypnout na telefonu Otáčení displeje a bude to.:)
  • Péťo napiš mi prosím na 721 186 076 nebo 736 725 787. Chtěla bych se dozvědět Tvoji adresu,abych Ti mohla něco poslat do Prasečí pošty.:) Díky Sára
  • A doufam ze budu mit u tebe nekdy tu sanci moc si to preju zavolej mi na 605948576 moje cislo telefonni a nebo mi napis na karaoke textach tynka2222 se tam jmenuju pokud mas karaoke texty tak mi tam napis juuu budu cekat na tvou odpoved jsi ten nejmilejsi a nejuzasnejsi a nejbajecnejsi kluk na svete a pro tebe tu vzdycky jsem vazim si te jako nejmilejsiho a nejcennejsiho snu :* Peto snad si to prectes a doufam ze mi sanci nekdy das pa Peto lovuju te :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší