Přejít na výpis diskuzí

Petr Nárožný

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Nárožný je český herec.

  • Petr Nárožný je fanoušek Bohemians Praha 1905(klokan).

  • Syn Petra Nárožného je gay(homosexuál).

  • Vážený pane Petře, nechci Vám lichotit, ale řadím Vás mezi naše současné nejlepší herce. Miluji Váš humor, 24 let jsem v kině promítal takže mimo TV jsem Vaše filmy vídával i několikrát během krátké doby a vždy jsem v tom nacházel něco nového. Přeji Vám pevné zdraví, hodně elánu a vitality a rád bych, kdybyste vytvořil ještě další nezapomenutelné role! Jen mne mrzí, že žiji mimo Prahu a mnohé divadelní role jsou tak pro mne nedostupné.

    Jste milovník česneku. I já ho považuji za velmi prospěšný. Kdysi jsem ho chtěl naložit do lihu a získat tak tinkturu k občasnému užívání. Jenomže to bránilo sednout pak za volant. Kamarád mi poradil svůj recept: 5 celých palic česneku, 5 citronů, (nejlépe i z kůrou - pokud se dá umytím alespoň částečně odstranit jejich postřik), dle uvážení přidat trochu zázvoru,  to celé rozmixovat a na týden odstát do lednice. Poté dolít 1/2  kg medu, (nejlepší od soukromého včelaře nepančovaný), dolít vodou zhruba na objem 1,5 litru a slít do nějakých lahví, aby Vám bylo umožněno dát si po ránu cca "velkého panáka" na lačno, aby se ingredience dostaly nejrychleji do krve.

    Zaručuji Vám, že Vás už nepotkají žádné virózy a stoupne Vaše imunita. Já před polknutím ten doušek chvíli kloktám pro "vypálení" hrdla. Dá se říci, že se na ten ranní doušek i těším! Jenom pozor: Na ten první, se raději posaďte do křesla, důvod zjistíte sám. Nemusíte se však ničeho obávat.

    Přeji Vám jen vše dobré a krásné dny ve zdraví!

    Váš obdivovatel a fanda Vlastimil Sluka

  • Dobrý komik ;-);-)
  • Dobrý den pane Petře. Právě jsem si stáhl pohádku Čarodějné námluvy. A proč? Protože v ní účinkujete (jak jinak než skvěle) Vy. Kdyby jste tam nebyl VY, tak by to nebylo zdaleka "ono". Ano, nebylo. Já dobře vím co říkám. I kdyby některá pohádka z tak zvané nové doby byla s prominutím pitomost, což se občas stává, tak věřím že s obsazením Vámi by to nakonec bylo úspěšné. Všechny pohádky a filmy s Vámi mám. Děkuji Vám.
  • Dobrý den, vážený pane Petře Nárožný. Od té chvíle, co jsem Vás viděl, jste byl ve všem ať to bylo cokoliv, film, pohádka nebo televize, zkrátka byl a stále jste skvělý a nenapodobitelný. Vaším obsazením kterékoliv role dostává film, pohádka, prostě jak říkám všechno kde jste účinkoval (teď hledám ten správný výraz abych to co nejlépe vyjádřil)...to správné obohacení pro diváky a proto já a jistě i oni se rádi podívají na vše, kde jste účinkoval Vy. Neumím to říci tak, jak bych si přál a proto Vám děkuji za všechny role a výstupy, kterými jste se stal nesmrtelným, jako i někteří další herci (u mně na př. J. Marvan, V. Burian, O. Nový, herečky také, ale to byl dlouhý seznam těch skvělých herců a hereček). Tak pane Petře ať se Vám stále daří. Zdraví a štěstí Vám přeje z Plzně J.H.
  • Vše nejlepší. *3* *4*
  • Nevíte nikdo kolik pan Nárožný měří , respektivě měřil za mlada ,
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit