Přejít na výpis diskuzí

Petr Nárožný

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Nárožný je Pan Herec

    Dnes jsem viděla Petra Nárožného v divadelní inscenaci " Víš přece,že neslyším,když teče voda" a musím se sklonit, a klobouk dolů, toto je prostě PAN herec. Jsem z něj naprosto unešená a doufám, že nás svým šarmem a svou profesionalitou bude bavit ještě spoustu let.
    • Re: Pan Nárožný je Pan Herec

      Snad jsi z takového nechutného dědka nakonec nemasturbovala? Ty blbá káčo!!! *1* *8*
      • Re: Re: Pan Nárožný je Pan Herec

        Ubohost techto komentaru odpovida intelektualni a mravni vysi autora. Take zdravim pana Narozneho a preji pevne zdravi a spokojenost! *3*
  • Výborný a noblesní Pan herec..!! Skvělá pdívaná s p.Konvalinkovou S tvojí dcerou ne. *4*
  • Výborný Pan herec

    Je to prostě jeden z našich nejlepších a nejkvalitnějsích herců, výborně hrál hostinského v seriálu Hospoda. Mohlo by být ještě nějaké pokračování tohoto skvělého seriálu. *3* *4* *3*
  • Nehrál tam

    jen bych chtěl dodat k tomu filmu Lucie postrach ulice, že tam nehrál, jinak dobrý a zdravim Péťu :) *3* *3*
  • díky

    Pane Nárožní, díky, že jste!!!
    Vše nejlepší, hodně zdraví k nadcházejícím narozeninám ! M
  • omluva

    Omlouvám se, pane Nárožný, že jsem ve Vašem jméně chybovala, díky! Moc se mi líbil včera večer v TV pořad o Vás a Vaší životní pouti... M
  • Pane Nárožný všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!!!
  • Pan Nárožný je pro mě herec s velkým H, opravdu talentovaný a kvalitní umělec, všechno dokáže zahrát s humorem sobě vlastním. Já mu fandím.
  • Dobrý den pane Nárožný ! K dnešním narozeninám Vám přeji jen to nejlepší, hlavně zdraví, lásku, štěstí a pohodu. Mirek Vídeňský z Rychnova n.Kn. *1* *2* *4*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit