Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas

OSOBNOST 15.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vidím svazáka Nečase jak táhne tu svoji baryšňu za ruku a ta se potutelně usmívá nemohu se vynadívat.Měli by je pěkně šoupnout do chládku.A zabavít baryšni majetek.Nemohla si na něj poctivě vydělat. *1* *1* *2* *15*
  • Nečasi,měli by tě pověsit za ku.e,jak Musoliniho s tou tvoji bývalou milenkou.A všichni by se chodili na vás dívat.To si jedině zasloužíš.Ty zloději.S chamtivou mrchou.Byt tebou tak se vystěhuji.Ale kdo by tě chtěl nýmanda. *7* *9* *7* *9*
  • Vždyť je to ubožák!
  • Klenoty za dva miliony kabelky za padesát tisíc milenka Nagyová a pro lidi nic jen rozkradli vše a diví se.Takové poslat vlakem do koncentračních táborů.Gema Gema neb taký Nečas nikdy nepracoval ani v Rakousku,abyzažil jak pracují poctiví lidé co nekradou státní majetek jako voni z ods selanka zlodějů kteří byli organizovaní v době čssr ,ale nikoliv jako disidenti. *16*bsoffene briader vysokoškoláci.
  • Nečasi,nemáš být proč ukřivděný.Cos dělal na úřadu vlády se svoji konkubinou bylo do nebe volající.Teď jsi spadl,ale máš svoji lásku u sebe .Tak si nestěžuj.Ale směje se ti celá republika,že vejdeš do dějin.Jak šefovat na vládě.A hlavně se postarej,ať vrátí ta tvoje konkubína všechny peníze,které si neoprávněně přisvojila. *16* *16* *16*
  • Nagy-Nečasi,jsi už jen smutná figurka naší společnosti,nikdy jsem netušil že se najde takový oseel a ono našel.Je mi z tebe smutno ale hloupost není jen výsada méně vzdělaných,hloupost se táhne celou společností bez ohledu na vyznání,věk,rasu,vzdělání.Možná jen jedna rada,skoč k očnímu a po cestě se stav k psychiatrovi.At se máš co nejhůř i s tou svou herečkou a jinak se stav do Karviné k nám do hospůdky,my už ti to vysvětlíme,možná že víc ručně ale určitě to pochopíš.
  • Nečasi,doufám že tě v novém roce tebe a tu tvoji semetriku už nikde v politice už neuvidíme.Rozbil sis dlouholetý svazek pro starou semetriku,byl si její poslední záchrana.Nechat padnout vladu,rozbít si dlouholeté manželství s nezletilými dětmi,je vidět čím myslíš,jedině tím co máš mezi nohama.Je to smutné.... *7* *7* *7* *7*
  • pane, je mi líto, že to došlo tak daleko. nebyl jste mi sympatický, ani vaše nová paní, ale teď bohužel nastala doba zúčtování a já vám oběma i s rodinami přeju pevné nervy. všichni jsme jen lidé a nikdo neví, jak by se zachoval na vašem místě a na místě těch, kteří pro obyčejné občany kážou vodu a sami pijí víno (placené jinými)
  • Nečas=věčný suchar a nula,prostě ksicht a charakter k zblití.
  • Nečasi,mám velkou radost že na tebe a tu tvoji dě.ku konečně došlo.Ještě byste měli vrátit peníze na které dřela jako kůň podle tebe.Doufám,že o tobě a tvoji ku.vě už neuslyšíme.Co jsi všechno udělal stálo za hov.o.Teď vás hodit oba do chládku.... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit